Reklama

Reklama

Ewa Wachowicz w stroju kąpielowym! „Nasza królowa”

Ewa Wachowicz w 1992 roku otrzymała tytuł Miss Polonia. W jednym z wpisów na Instagramie powróciła pamięcią do tamtego momentu, publikując zdjęcie magazynu, na okładce którego pozowała w stroju kąpielowym. „Jak wino. Po 30 latach jeszcze piękniejsza” – komentują internauci.

O Ewie Wachowicz cała Polska usłyszała jesienią 1992 roku, kiedy sięgnęła po tytuł Miss Polonia. W tym samym roku reprezentowała kraj w konkursie Miss World, w którym zajęła trzecie miejsce. Te sukcesy otworzyły jej drogę do dalszej kariery.

Dziś Ewa Wachowicz ma na koncie wiele sukcesów. Wydała kilka książek kulinarnych, prowadzi autorski program w telewizji "Ewa gotuje", a także była jurorką programu "Top Chef". Mimo, iż od momentu, w którym Ewa Wachowicz po raz pierwszy włożyła koronę miss minęło 30 lat, kobieta nie przestaje zachwycać.

Reklama

Ewa Wachowicz na zdjęciach sprzed 30 lat. Pokazała archiwalną okładkę

51-latka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dzieli się ze swoimi fanami rozmaitymi postami. Ostatnio postanowiła zabrać ich w podróż do 1992 roku. W osobistym wpisie wróciła pamięcią do wydarzeń sprzed 30 lat.

Na Instagramie opublikowała okładkę magazynu "Miliarder", na którym znalazła się jej fotografia. Nieco mniejsze zdjęcie przedstawia Ewę Wachowicz w stroju kąpielowy. "Takie wzruszające wspomnienie sprzed 30 lat" - napisała gwiazda.

Zobacz również:
Ewelina Lisowska zmieniła fryzurę. Już tak nie wygląda!
Aneta Kręglicka na zdjęciu sprzed prawie 30 lat. Nic się nie zmieniła!
Piękna Polka podbija Stany. Kim jest Olga Bednarska?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy