Ewa Wachowicz zachwyca na konkursie Miss Polski. Po prostu zjawiskowa

W piątkowy wieczór w Nowym Sączu odbył się finał tegorocznego konkursu Miss Polski. Jedną z jurorek, oceniających zmagania kandydatek, była Ewa Wachowicz, która na uroczystej gali pokazała się z eleganckiej, zielonej sukni. Kreacja wyjątkowo przypadła fanom do gustu.

Ewa Wachowicz na finale konkursu Miss Polski 2024
Ewa Wachowicz na finale konkursu Miss Polski 2024Pawel Wodzynski/East NewsEast News

W Nowym Sączu trwa Festiwal Piękna. Jednym z najważniejszych wydarzeń, które znalazło się w programie imprezy, jest finał konkursu Miss Polski 2024. Wczoraj jury spośród 32 kandydatek, reprezentujących wszystkie regiony Polski, dokonało wyboru zwyciężczyni. Korona i szarfa powędrowały do Kasandry Zawal z Wielkopolski.

W jury, obok m.in. Izabeli Janachowskiej i Angeliki Jurkowaniec zasiadła Ewa Wachowicz, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która w 1992 roku wywalczyła tytuł Miss Polonia.

Trzy sukienki Ewy Wachowicz

Jak można sądzić z wpisów, publikowanych w mediach społecznościowych, Ewa Wachowicz do sobotniej gali przygotowywała się bardzo starannie. Cztery dni temu na Instagramie opublikowała trzy zdjęcia w trzech różnych sukniach wieczorowych: zielonej, różowej i żółtej, które opatrzyła podpisem "Przymiarki ... przygotowania do festiwalu piękna w Nowym Sączu. Koniecznie dajcie znać, która kreacja najbardziej Wam się podoba"?

Na odpowiedź obserwujących nie trzeba było długo czekać. Choć komplementowano każdą z kreacji, największe uznanie zyskała suknia w zielonym kolorze.

"Pierwsza, zielona - przepiękna, kolor idealny dla Pani"
"Jak dla mnie... zieleń. Ale pięknemu to we wszystkim pięknie"
"Pani Ewo - we wszystkich kolorach prezentuje się Pani zjawiskowo , ale zielony kolor - jest dla Pani strzałem w samo sedno"

- to tylko komentarzy, jakie można przeczytać pod postem.

"Znów mogłaby pani wygrać konkurs"

Ewa Wachowicz na Festiwalu Piękna pojawiła się w zielonej kreacji
Ewa Wachowicz na Festiwalu Piękna pojawiła się w zielonej kreacjiPawel Wodzynski/East NewsEast News

Ewa Wachowicz posłuchała fanów i na piątkowej gali pojawiła się w długiej zielonej sukni. Trzeba przyznać, że prezentowała się zjawiskowo!

"Muszę przyznać, bo brałem udział w ankiecie, że dokonałem :-) słusznego wyboru - w zieleni wyglądała Pani przepięknie. Myślę, że gdyby Pani teraz znowu startowała w konkursie piękności, to znów by go Pani wygrała" - napisał pod zdjęciem z gali jedne z instagramerów.

Aplikacja Pogoda Interia - sprawdza się!materiały promocyjne
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas