Reklama

Reklama

Ewelina Flinta wraca po 17 latach. Zapowiedziała płytę

Ewelina Flinta dwie dekady temu była jedną z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek w Polsce. Popularność zdobyła za sprawą pierwszej edycji programu "Idol", jednak na wiele lat zniknęła z polskiej sceny muzycznej. Okazuje się jednak, że nie zrobiła tego na dobre - teraz powraca w nowym wydaniu.

Ewelina Flinta debiutowała na scenie muzycznej dwie dekady temu podczas pierwszej edycji "Idola", pierwszego polskiego talent show oglądanego przez miliony Polaków. Po sukcesie w programie cała Polska słuchała jej piosenek. Hitami stały się takie single, jak "Nie kłam, że kochasz" czy "Żałuję". 

Powrót Eweliny Flinty

Od premiery ostatniej płyty Eweliny Flinty minęło aż 17 lat, choć artystka w międzyczasie nie zarzuciła muzyki. Cały czas dawała koncerty ze swoim zespołem, choć w mediach nie było o niej głośno. Teraz jednak poinformowała swoich fanów o zbliżającej się premierze płyty, na którą kazała im czekać prawie dwie dekady.

Reklama

Wokalistka zapowiedziała, że 2 sierpnia w Kinokawiarni Stacja Falenica w Warszawie odbędzie się prapremiera jej nowej płyty. Poinformowała również o wyprzedaniu biletów i dodatkowej puli, co pokazuje, z jakim utęsknieniem fani czekali na nowe materiały od artystki. Nie jest znany jednak tytuł płyty, ani data jej premiery.

Czekacie na nową twórczość dawnej gwiazdy polskiej sceny muzycznej?

***

Zobacz także: 

Największa miłość Donalda Trumpa "żyła amerykańskim snem". Życie Ivany to scenariusz na film

Ivana Trump zmarła w tajemniczych okolicznościach. Naprawdę spadła ze schodów? Minge miała z nią kontakt. "Mało kto o tym wie"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ewelina Flinta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy