Reklama

Ewelina Ruckgaber: Co wiemy o aktorce serialu "Gliniarze"?

Ewelina Ruckgaber wciela się w postać Natalii Nowak w serialu "Gliniarze". To właśnie emitowany w telewizji Polsat serial przyniósł jej największą rozpoznawalność. Jak swoją karierę zaczynała Ewelina Ruckgaber?

Kim jest Ewelina Ruckgaber?

Ewelina Ruckgaber jest aktorką oraz wokalistką. Przyszła na świat 19 lutego 1986 roku w Warszawie. Ukończyła Wydział Aktorski PWST w Krakowie - Filia we Wrocławiu.

Obecnie wciela się w postać aspirant sztabowej Natalii Nowak w serialu "Gliniarze". W telewizji Polsat Ewelinę Ruckgaber można było oglądać także w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W programie zmierzyła się m.in. z Łukaszem Zagrobelnym, Eweliną Lisowską i Jeremim Sikorskim.  

Ewelina Ruckgaber. Początki kariery

Ewelina Ruckgaber w wieku ośmiu lat zagrała w kabarecie ''Hoża 41'', a w 1998 roku na deskach Teatru Komedia pojawiła się w musicalu "Król Maciuś I". 

Reklama

W telewizji zadebiutowała w serialu "Tata, a Marcin powiedział". Następnie Ewelina Ruckgaber dołączyła do obsady m.in. serialu "Na Wspólnej" oraz "Pierwsza miłość". 

Ponadto aktorkę można było zoabczyć na wielkim ekranie w filmie "Drogówka" w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. Ewelina Ruckgaber jest członkiem Kapeli ze Śląska im. Józefa Poloka.

Ewelina Ruckgaber w mediach społecznościowych

Ewelina Ruckgaber jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją ponad 50 tys. osób. Chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością, ujęciami z planu serialu, a także prywatnymi zdjęciami. 

Aktorka chętnie pozuje ze swoim partnerem Łukaszem Strzałką, którego poznała na planie polsatowskiego serialu "Gliniarze". Ich koleżeńska relacja przerodziła się w miłość i obecnie tworzą szczęśliwy związek.    

Czytaj więcej:

Mała czarna jest passé? Gwiazdy wciąż ją uwielbiają!

Nie tylko Józef Wojciechowski zdecydował się na późne ojcostwo. Kto jeszcze?

Tomasz Makowiecki z "Idola" już tak nie wygląda. Co za zmiana!

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gliniarze (serial) | jesienna ramówka Polsat 2021

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy