Ewelina Ruckgaber: Co wiemy o aktorce serialu "Gliniarze"?

Ewelina Ruckgaber wciela się w postać Natalii Nowak w serialu "Gliniarze". To właśnie emitowany w telewizji Polsat serial przyniósł jej największą rozpoznawalność. Jak swoją karierę zaczynała Ewelina Ruckgaber?

Ewelina Ruckgaber jest znana z serialu "Gliniarze"
Ewelina Ruckgaber jest znana z serialu "Gliniarze"Pawel Wodzynski/East NewsEast News/ Zeppelin

Kim jest Ewelina Ruckgaber?

Ewelina Ruckgaber jest aktorką oraz wokalistką. Przyszła na świat 19 lutego 1986 roku w Warszawie. Ukończyła Wydział Aktorski PWST w Krakowie - Filia we Wrocławiu.

Obecnie wciela się w postać aspirant sztabowej Natalii Nowak w serialu "Gliniarze". W telewizji Polsat Ewelinę Ruckgaber można było oglądać także w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W programie zmierzyła się m.in. z Łukaszem Zagrobelnym, Eweliną Lisowską i Jeremim Sikorskim.  

Ewelina Ruckgaber. Początki kariery

Ewelina Ruckgaber w wieku ośmiu lat zagrała w kabarecie ''Hoża 41'', a w 1998 roku na deskach Teatru Komedia pojawiła się w musicalu "Król Maciuś I". 

Partnerem Eweliny Ruckgaber jest aktor Łukasz Strzałka
Partnerem Eweliny Ruckgaber jest aktor Łukasz StrzałkaAdam Jankowski/REPORTEREast News

W telewizji zadebiutowała w serialu "Tata, a Marcin powiedział". Następnie Ewelina Ruckgaber dołączyła do obsady m.in. serialu "Na Wspólnej" oraz "Pierwsza miłość".

Ponadto aktorkę można było zoabczyć na wielkim ekranie w filmie "Drogówka" w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. Ewelina Ruckgaber jest członkiem Kapeli ze Śląska im. Józefa Poloka.

Ewelina Ruckgaber w mediach społecznościowych

Ewelina Ruckgaber jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją ponad 50 tys. osób. Chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością, ujęciami z planu serialu, a także prywatnymi zdjęciami. 

Ewelina Ruckgaber wystąpiła w 12. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Ewelina Ruckgaber wystąpiła w 12. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"Adam Jankowski/REPORTEREast News

Aktorka chętnie pozuje ze swoim partnerem Łukaszem Strzałką, którego poznała na planie polsatowskiego serialu "Gliniarze". Ich koleżeńska relacja przerodziła się w miłość i obecnie tworzą szczęśliwy związek.

Czytaj więcej:

„Ewa gotuje”: Chlebek bananowyPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas