Reklama

Reklama

Ewelina z "Rolnik szuka żony" już znalazła chłopaka?

Widzowie „Rolnik szuka żony” każdy odcinek programu oglądają z wypiekami na twarzy. Swoimi przemyśleniami na temat uczestników dzielą się chętnie w mediach społecznościowych.

Piąta edycja misyjnego show Telewizji Polskiej powoli dobiega końca. W przyszłą niedzielę dowiemy się, które pary stworzyły stałe związki. Wygląda na to, że największe szanse mają Łukasz i Agata (mężczyzna zdążył się już oświadczyć przed kamerami) oraz Grzegorz i Dorota. Sprawa nie jest przesądzona u Jana i Małgoni, którzy wyglądają na całkiem szczęśliwych, ale mężczyzna stroni od poważnych deklaracji.

Reklama

Wiemy natomiast, że relacji nie udało się stworzyć Oli i Markowi oraz Ewelinie i Krzysztofowi. W przypadku pierwszej dwójki winą należy obarczyć rolnika, który w ogóle nie słuchał partnerki i bywał wobec niej obcesowy.

Natomiast Krzysztof nie udźwignął ciężaru odpowiedzialności za związek. Nie potrafił jasno określić tego, co czuje do Eweliny i zwodził młodziutką dziewczynę. Ta jednak wzięła sprawy w swoje ręce i zadała chłopakowi pytanie, czy może umawiać się z innymi. Rolnik nie oponował i zaproponował przyjaźń. Ewelina stanowczo odmówiła i powiedziała, że w tej sytuacji woli całkowicie zerwać kontakt.

Wygląda jednak na to, że spokojna blondynka już ułożyła sobie życie z innym. Na jej facebookowym profilu możemy znaleźć informację, że od 8 sierpnia 2018 roku jest w związku. Wtedy mniej więcej zakończyły się nagrania do "Rolnika (...)".

Wszystko okaże się już za kilka dni. Mamy jednak nadzieję, że Ewelina jest szczęśliwa!

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje