Reklama

Ewelina z "Warsaw shore" nie przypomina siebie

Program „Warsaw shore. Ekipa z Warszawy” wciąż budzi duże kontrowersje, które idą w parze z oglądalnością. Stacja MTV przygotowuje właśnie kolejny sezon.

Uczestnicy show mieszkają w jednym domu przez mniej więcej dwa tygodnie i imprezują do oporu. Alkohol leje się strumieniami, co często zaognia konflikty. W ostatnim sezonie doszło nawet do incydentów zagrażających życiu i zdrowiu.

Na przestrzeni 5 lat (pierwszy sezon wyemitowano w 2013 roku) wielu uczestników zrezygnowało z dalszego udziału w programie. Eliza Wesołowska i Paweł Trybała poznali się na planie, a dziś są małżeństwem i mają dwójkę dzieci.

Są jednak też tacy, którzy pojawiają się niemal w każdym sezonie i nie zamierzają szybko rezygnować. Należy do nich Ewelina Kubiak, znana jako "Ewelona".

Reklama

W międzyczasie dziewczyna była w związku z Pawłem Cattaneo. Przeszła także ogromną metamorfozę - schudła, by później znowu przytyć, przefarbowała włosy i przeszła co najmniej kilka zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej.

Ich efektami chwali się na Instagramie, gdzie obserwuje ją 231 tys. osób. Ostatnio celebrytka dodała zdjęcie, na którym ledwo przypomina siebie. Niektórzy fani sugerują zresztą w komentarzach, że na fotografii musi być ktoś inny. Większość jednak jest pewna, że to Ewelina.

Wszystko przez monstrualne usta, które zajmują połowę twarzy dziewczyny! Kubiak odsłoniła też jedną pierś, by wywołać kontrowersje.

Była zresztą pewna, że takie się pojawią, bo zdjęcie podpisała: "Hejty za 3...2...1...". Tak też się stało - komentujący nie zostawili na Ewelonie suchej nitki, a większość komentarzy nie nadaje się do cytowania.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ewelina z Warsaw Shore | Warsaw Shore
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy