Reklama

Ewelina z "Warsaw shore" została... babcią!

Choć trudno w to uwierzyć, pierwszy sezon programu "Warsaw shore: Ekipa z Warszawy" wyemitowano prawie pięć lat temu.

Od tego czasu u niektórych uczestników kontrowersyjnego show zmieniło się bardzo dużo. Wspomnieć należy chociażby Elizę Wesołowską i Pawła Trybałę, którzy doczekali się dwóch córek i wzięli ślub. Albo Jakuba "Ptysia" Henke, który w pewnym momencie się zakochał i zrezygnował z programu.

W "Warsaw shore" są jednak tacy weterani jak Anna Aleksandrzak czy Wojciech Gola, którzy (jak do tej pory) nie opuścili żadnego z ośmiu (!) sezonów programu.

Do uczestników, którzy nie potrafią rozstać się z show, należy również Ewelina Kubiak. Dziewczyna na co dzień zajmuje się stylizacją rzęs, w programie słynie zaś z tego, że jest bardzo głośna (a czasem nawet agresywna).

Popularna "Ewelona" (tak brzmi jej ksywka) prowadzi na Instagramie profil, który obecnie obserwuje ponad 207 tys. użytkowników!

Ostatnio imprezowiczka podzieliła się z fanami słodkim zdjęciem. Tym razem wyjątkowo nie było to selfie, a fotka króliczej mamy i małych króliczków.

"Moja królicza rodzinka tydzień temu powiększyła się... zostałam dumna babcia. czuje się jakbym miała dzieci" (pis. org.) - napisała pod zdjęciem Ewelina.

Niestety, pod postem rozpętała się prawdziwa burza. Fanki zwracały Kubiak uwagę, że rozmnażanie królików w warunkach domowych jest nielegalne. Celebrytka niemal natychmiast zareagowała agresją, a posty obu stron nie nadają się do cytowania.

Mamy tylko nadzieję, że króliki są pod dobrą opieką.

Reklama


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ewelina z Warsaw Shore | Warsaw Shore
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy