Reklama

Reklama

Fanki Radosława Majdana pomyliły go z hollywoodzkim aktorem

Radosław Majdan choruje na COVID-19 i przebywa w szpitalu. Zdjęcie ze szpitalnego łóżka opublikował w swoich mediach społecznościowych. W komentarzach pod jego wpisem pojawiło się mnóstwo życzeń powrotu do zdrowia, był też tradycyjny już hejt koronasceptyków. Ale były też wpisy kobiet, które dostrzegły, że Radek jest uderzająco podobny do przystojniaka z Hollywood.

- Jak już zapewne wiecie, od kilku dni przebywam w szpitalu. Jestem pod bardzo dobrą opieką. Sytuacja jest opanowana. Wszystko idzie w dobrym kierunku i za kilka dni powinienem już być w domu. Chciałbym bardzo podziękować wam za dużo ciepłych słów wsparcia i wiadomości. Pozdrawiam was serdecznie. Dbajcie o siebie - napisał Radosław Majdan w poście opublikowanym na Instagramie.

Pod postem znalazło się kilkaset komentarzy, z których większość stanowiły życzenia zdrowia i szybkiego powrotu do pełni sił. Były też refleksje na temat pandemii i zwierzenia internautów na temat tego, jak z chorobą radzili się ich bliscy. Nie zabrakło też, oczywiście, wypowiedzi koronasceptyków, którzy w każdym takim przypadku pytają, ile znane osoby dostają za "wciskanie ludziom kitu o pandemii". Takie komentarze to już stały element obecnej rzeczywistości, pojawiały się pod postami innych gwiazd opisujących swoje zmagania z koronawirusem, np. Doroty Gardias czy Mai Ostaszewskiej.

Reklama

Radosław Majdan nie wdał się w dyskusję z zarzucającymi mu szerzenie kłamstw koronoscepytkami, zrobiła to Hanna Lis. W pierwszym swoim komentarzu dziennikarka napisała: 

"Zdrowia Radku! Nie wiedziałam, ile jest w Polsce covidiotów, dopóki nie przeczytałam komentarzy pod Twoim postem. Powinno się ich karnie wysyłać do ciężkiej pracy na oddziałach zakaźnych. Dzbany." 

Ten tekst Hanny Lis oczywiście rozsierdził internautów, którzy wcześniej pisali, że pandemia została wymyślona, a gwiazdy zostały zmanipulowane albo biorą pieniądze za "wmawianie ludziom, że covid jest groźny". Dziennikarka nie zostawiła ich wpisów bez odpowiedzi i z czasem wywiązała się ostra dyskusja na argumenty i obelgi.

Najciekawsze komentarze dotyczyły jednak wyglądu Radosława Majdana. Część fanek napisała, że były bramkarz mimo choroby trzyma się świetnie, niektóre twierdziły, że nawet lepiej niż wcześniej. Wszystkich przebiła jednak kobieta, która wyznała w komentarzu, że pokazała zdjęcie Radka swojej córce, a ta ze smutkiem stwierdziła, że "ten pan z "Shallow" ma covid". Jak się okazało, nie była to jedyna osoba, której Majdan skojarzył się z Bradleyem Cooperem. Inna internautka napisała bowiem, że dokładnie to samo pomyślała, gdy zobaczyła najnowsze zdjęcia Majdana.

Skoro pan Radosław budzi takie skojarzenia, to może po wyjściu ze szpitala powinien pomyśleć o karierze aktorskiej. Jego żona, Małgorzata, wkrótce zadebiutuje u Patryka Vegi. Podobny do Coopera Majdan mógłby zagrać w kolejnym filmie tego płodnego reżysera.


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Radek Majdan | Bradley Cooper

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje