Reklama

Friz nie płaci za dom Ekipy sam. Wersow ujawnia prawdę

Dom, w którym mieszkają youtuberzy występujący pod nazwą Ekipa, jest olbrzymią posiadłością. Z pewnością musi kosztować niemałe pieniądze. Teraz Wersow zdradziła, kto płaci za wynajem miejsca.

Ekipa to najpopularniejsi obecnie youtuberzy w Polsce. Kanał został założony przez Karola Wiśniewskiego występującego pod pseudonimem Friz. Młodzi ludzie nagrywają różnego rodzaju filmiki, które są szczególnie popularne wśród dzieci i młodzieży.

Kto płaci za dom Ekipy? Wersow wyjawia

Ostatnio narzeczona Friza, Weronika Sowa, została zapytana podczas sesji Q&A z fanami, kto płaci za dom, w którym mieszka Ekipa. Posiadłość znajduje się w Krakowie i jest naprawdę duża, bowiem mieszka w niej ponad 10 osób. 

Youtuberka znana jako Wersow wyjawiła, że za willę nie płaci jedynie Wiśniewski. Okazuje się, że duże koszty jej wynajmu są dzielone pomiędzy wszystkich członków ekipy, w zależności od tego, jaką powierzchnię domu zajmuje dana osoba.

Reklama

Posiadłość Ekipy jest wyceniana na 10 milionów złotych, a jej wynajem kosztuje miesięcznie około 15 tysięcy. Willa jest niezwykle luksusowa, znajduje się w niej basen, sauna, pokój do gier czy ogromny ogród. Youtuberom może więc nie przeszkadzać wysoki koszt. 

***

Zobacz również:

Ekipa "Sezon 3": Hajs się zgadza [RECENZJA]

FRIZ I EKIPA WCHODZĄ NA RYNEK GIER WIDEO

Friz zostanie pilotem. Pochwalił się wynikami testów

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Entourage | Wersow | Friz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy