Reklama

Reklama

Friz zostanie pilotem. Pochwalił się wynikami testów

Friz jest jednym z najpopularniejszych influencerów młodego pokolenia. Niedawno informował fanów, że poszukuje nowych wyzwań i zamierza spełnić kolejne marzenie. Okazuje się, że już postawił pierwsze kroki w tym kierunku, a efektami pochwalił się w mediach społecznościowych.

Friz stara się o licencję pilota

Friz jakiś czas temu po raz pierwszy doświadczył skoku ze spadochronem, co bardzo mu się spodobało. W grudniu zdradził fanom, że planuje spróbować swoich sił, podejmując kurs na pilota śmigłowca turystycznego. Okazuje się, że influencer naprawdę zapisał się na kurs, który ma go przygotować do zasiadania za sterami latającej maszyny.


Friz podszedł do pierwszego testu zaliczeniowego na kursie, na który aktualnie uczęszcza i zdał go. Z pierwszego egzamin uzyskał aż 90 proc., chociaż podobno mocno się nim stresował. Influencer musi zdać wszystkie przedmioty kursu, by uzyskać uprawnienia niezbędne do pilotowania maszyną.

Reklama

Friz zdradza, co myśli o kursie

Friz od niedawna bierze udział w kursie przygotowującym do roli pilota śmigłowca. Kurs obejmuje wiele wykładów, związanych z warunkami w trakcie lotu oraz zasadami funkcjonowania maszyn lotniczych.

Nie należy on do prostych, a już na pewno nie do tanich - taki kurs kosztuje nawet około 200 tysięcy złotych. Jednak koszty nie odstraszyły Friza, który przyznał, że nie wszystkie wykłady przypadły mu do gustu. 

Młody YouTuber woli wiedzę praktyczną od czystej teorii, więc meteorologia nie należy do jego ulubionych przedmiotów. Niestety, taki przedmiot jest konieczny, ponieważ w trakcie lotu zmienne warunki atmosferyczne mają ogromne znaczenie. Dotychczas na kursie najbardziej spodobały mu się zajęcia z łączności. 

Zobacz także:

Wardęga o zarobkach Friza i Wersow

Friz i Wersow zaręczyli się

Friz kupił dom za 7 MILIONÓW! "Jaram się"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Karol Friz | Friz | Entourage

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje