Reklama

Reklama

Gigi Hadid cierpi na Hashimoto

Obdarzona szczupłą (nawet jak na modelkę) figurą Gigi Hadid, wielokrotnie była oskarżana przez media o to, że dieta wymknęła jej się spod kontroli. Jednak, jak się okazuje, to wcale nie głodówki i ćwiczenia, a zaburzenia pracy tarczycy, są przyczyną niskiej wagi Hadid.

- Mój metabolizm w tym roku zachowywał się jak szalony - wyznała Hadid w rozmowie z dziennikarzem "Elle". - Przed pokazem Victoria’s Secret w ogóle nie musiałam się odchudzać.

Przyczyną, dla której przemiana materii modelki gwałtownie przyspieszyła jest choroba Hashimoto. Hashimoto jest chorobą autoimmunologiczną - układ odpornościowy u osób cierpiących na to schorzenie ulega rozregulowaniu i zaczyna atakować zdrowe komórki. Przyczyny tego schorzenia jak dotąd nie są znane.


Rodzeństwo modelki - młodsza siostra - Bella i również młodszy brat - Anwar, też zmagają się z problemami zdrowotnymi. Obydwoje cierpią na boreliozę.

Reklama

Gigi jednak nie wydaje się być załamana diagnozą.

 - Nigdy nie wzięłam chorobowego - wyznała w wywiadzie. - Nie robię tego, ponieważ czuję rodzaj presji. Jakby poświęcanie czasu samemu sobie, miało świadczyć o braku profesjonalizmu.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje