Gładkie czy puszyste?

Gwiazdy i ich styliści lubią eksperymentować z fryzurami. Zobacz, kto wygląda lepiej z prostymi włosami, a kto z burzą loków.

Edyta Górniak

Reklama

Wyraziste rysy piosenkarki korzystniej wyglądają przy gładkich lśniących włosach, które tuszują wysokie czoło. Twarz nabiera wtedy łagodności. Za to kaskada loków uwydatnia jej ostre cechy.

Heidi Klum

Modelka ma pociągłą twarz o regularnych rysach i długim nosie. Miękko układające się wokół twarzy fale dodają Heidi ciepła i kobiecości, optycznie zaokrąglają twarz i skracają nos.

Kinga Rusin

Błyszczące, gładkie włosy sprawiają, że rysy twarzy prezenterki łagodnieją. Asymetryczna grzywka korzystnie wydłuża owalną twarz Kingi. Mocno skręcone kosmyki nie wyglądają zbyt stylowo.

Edyta Herbuś

Tancerce zdecydowanie lepiej w prostej fryzurze. Jej włosy w wersji kręconej nie układają się dobrze, a całość wygląda na niedopracowaną. To nie jest efektowny nieład!

Penelope Cruz

Gładko zaczesane do tyłu włosy dodają aktorce lat. Zniekształcają też proporcjonalny z natury owal twarzy. Za to z lekkimi falami i z przedziałkiem pośrodku Penélope prezentuje się bardzo dziewczęco.

Więcej informacji znajdziesz w najnowszym numerze magazynu o gwiazdach SHOW

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje