Reklama

Reklama

Gosia Rozenek wrzuciła selfie z gwiazdami

Trzeciego października telewizja TVN obchodziła swoje 20. urodziny. Z tej okazji wiele gwiazd stacji zdecydowało się na sentymentalne wspominki oraz zamieszczenie w mediach społecznościowych zdjęć z przeszłości.

20-lecie TVN-u postanowił świętować także magazyn "Viva", który zaprosił aktorów, prowadzących programy i dziennikarzy do wspólnej sesji zdjęciowej. Część fotografii z tej wyjątkowej sesji możemy zobaczyć już na Instagramie czasopisma.

Do wspólnej zabawy zaproszono m.in. Joannę Krupę, Dorotę Gardias, Magdę Gessler, Michała Piróga, Huberta Urbańskiego, Magdę Mołek czy Małgorzatę Kożuchowską.

Na zdjęciach nie mogło oczywiście zabraknąć jednej z największych gwiazd stacji - Małgorzaty Rozenek. Prowadząca "Projekt Lady" Małgosia postanowiła pochwalić się jej efektami także na swoim prywatnym Instagramie.

Reklama

W tym celu wybrała selfie zrobione przez Magdę Mołek. Fotografię polubiło prawie 15 tysięcy fanów! Wszystkie gwiazdy wyszły korzystnie, ale musimy przyznać, że show kradnie nie Gosia Rozenek, a... Magda Gessler, która przyćmiła wszystkich pozostałych.

Jesteście ciekawi całej sesji z okazji 20-lecia TVN-u?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy