Grażyna Torbicka zachwyca na premierze

Od jakiegoś czasu polskie stacje telewizyjne zdają się zauważać, że Polacy chętnie oglądają nieco ambitniejsze seriale. Tworzą więc produkcje, które mają być alternatywą dla tych zagranicznych.

Grażyna Torbicka
Grażyna TorbickaEast News

Do tej kategorii należy "Pułapka" w reżyserii Łukasza Palkowskiego (znanego ze świetnych "Bogów" i "Najlepszego"). W główne role w TVN-owskiej produkcji wcielą się m.in. Agata Kulesza, Joanna Kulig, Kinga Preis, Krzysztof Pieczyński czy Leszek Lichota. Całość zapowiada się więc naprawdę obiecująco.

Telewidzowie premierowy odcinek obejrzą w drugim tygodniu września. Jednak oficjalna premiera dla aktorów i zaproszonych gości odbyła się 6 września w warszawskim kinie "Iluzjon".

Na czerwonym dywanie zobaczyć mogliśmy m.in. Grażynę Torbicką - autorkę programu "Kocham Kino", bywalczynię międzynarodowych festiwali i dyrektora Festiwalu "Dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym.

59-letnia dziennikarka słynie z dobrego gustu i wielkiej klasy. I tym razem nie zawiodła. Zaprezentowała się bowiem w czarnym, eleganckim garniturze z głębokim dekoltem. Do kompletu dobrała buty na wysokim obcasie.

Musimy przyznać, że na nas pani Grażyna robi piorunujące wrażenie. A wy co myślicie o jej stylizacji?

Grażyna Torbicka
Grażyna TorbickaMWMedia
Grażyna Torbicka
Grażyna TorbickaMWMedia
Wiecznie młoda Grażyna TorbickaInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas