Reklama

Reklama

Gwen Stefani miała tylko dwóch chłopaków

46-letnia piosenkarka, która przez siedem lat spotykała się z kolegą z zespołu No Doubt - Tonym Kanalem - a obecnie romansuje z Blakiem Sheltonem po zakończeniu 13-letniego małżeństwa z Gavinem Rossdalem, twierdzi, że nie wie, jacy faceci są w jej typie, ponieważ nie spotykała się z wystarczającą liczbą mężczyzn, aby mogła zaobserwować jakiś wzór.

Zapytana przez stację radiową K-Earth 101 FM o to, w jakich facetach gustuje, odpowiedziała:

Reklama

- Miałam tylko dwóch chłopaków.

- Więc w tym przypadku pytanie brzmi zabawnie. Nie mam konkretnego typu. To zabawne pytanie. Na tym zakończmy odpowiedź na nie.

Gwen, która razem z Gavinem ma trzech synów (Kingston 9 l., Zuma 7 l. i Apollo 23 mies.), wyznała również, że czuje się zażenowana, gdy ludzie pytają ją, czy jej nowy singiel "Make Me Like You" jest o Blake'u, ponieważ dla niej jest to oczywiste.

Powiedziała:

- Przecież tak łatwo jest się tego domyślić. Czuję się zażenowana, gdy ludzie mnie o to pytają. Moje teksty są oczywiste. Nie staram się niczego ukrywać.

Gwen przyznała niedawno, że jest dumna z tego, że teksty na jej nowym albumie "This Is What the Truth Feels Like" przemieniły rozwód w "coś pięknego".

Wyznała:  - To dziwne, ale czasem tragedia może przemienić się w coś pięknego, jeśli się z nią pogodzisz.

- Mój album mówi o tym, że trzeba spróbować zaakceptować coś złego, wyleczyć rany i przemienić je w coś pięknego.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje