Reklama

Reklama

Gwiazda "Rancza" przeszła metamorfozę. Fani piszą: "Jak dziewczynka"

Ilona Ostrowska, aktorka znana z takich seriali jak "Ranczo" czy "Komisarz mama" rzadko eksperymentuje z wyglądem i od wielu lat stawia na jedną, sprawdzoną fryzurę. Teraz jednak zaskoczyła fanów, dzieląc się z nimi efektem metamorfozy - gwiazda zmieniła uczesanie i czuje się z tym doskonale!

Ilona Ostrowska karierę aktorską rozpoczęła jeszcze w latach 90., występując w awangardowym Teatrze „Performer” w Zamościu. W późniejszych latach ukończyła wrocławską filię krakowskiej PWST i rozpoczęła pracę w Teatrze Polskim i Teatrze K2, była również aktorką Teatru Współczesnego w Warszawie. 

Dziś Ilona Ostrowska ma na koncie role w najważniejszych polskich serialach, regularnie pojawia się także na dużym ekranie. Największą popularność i sympatię widzów przyniosła jej jednak rola Lucy, Amerykanki polskiego pochodzenia w serialu TVP 1 "Ranczo". Ostrowska wciela się w nią od 2007 roku! 

Ilona Ostrowska chętnie udziela się także w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwują ją ponad 72 tysiące fanów, z którymi chętnie dzieli się migawkami z zawodowego i prywatnego życia. Ostrowska jest bowiem także mamą - ze związku z Jackiem Borcuchem ma córkę Mirosławę, a z obecnym partnerem, basistą Patrykiem Stawińskim syna Gustawa. 

Reklama

Ilona Ostrowska zmieniła fryzurę. Pochwaliła się metamorfozą!

Gwiazda serialu "Ranczo" niechętnie eksperymentuje z wyglądem i przyzwyczaiła fanów do długich, brązowych włosów z blond pasemkami. Ilona Ostrowska stawia także na delikatny, naturalny makijaż i swobodne stylizacje - lubi dżinsy, koszule i dobrze skrojone garnitury. Od czasu do czasu pozwala sobie jednak na chwilę szaleństwa - teraz np. pochwaliła się fanom zdjęciem swojej metamorfozy i zdradziła, że jej autorką jest... ona sama!

- napisała pod postem. 

Fani docenili odwagę aktorki i szybko zasypali ją komplementami:

"Cudownie naturalna", "Ślicznie wyglądasz", "Dziewczynka", "Uroczo", "Fajnie ci z tą grzywką" - piszą zachwyceni. 

A jak wam podoba się ta metamorfoza?

Zobacz również:

Ewa Minge poszła w ślady Racewicz. Ujawnia dane hejterki! 
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ilona Ostrowska | "Ranczo" | metamorfoza gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy