Reklama

Reklama

Gwiazda "You Can Dance" chwali się ciałem

Klaudia Antos to młoda, utalentowana tancerka, której popularność przyniósł emitowany kilka lat temu program "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Na oczach milionów widzów zdobyła serce Agustina Egurroli i... Michała Kalcowskiego, który również znalazł się w grupie finalistów programu. Dziś o Klaudii znowu jest głośno jednak nie za sprawą tanecznych sukcesów...

Tancerka jest szczęśliwą posiadaczką wyjątkowo kobiecych kształtów, którymi od pierwszych chwil w programie zachwycał się Agustin Egurrola. Te, w połączeniu z talentem i umiejętnościami Klaudii utorowały jej drogę do Egurrola Dance Studio, w którym pracuje jako tancerka i choreografka. Klaudia znana jest również ze swojej miłości do ciężkich ćwiczeń fizycznych, siłowni i crossfitu. Na efekty nie trzeba było długo czekać!

Reklama

Klaudia wraz z chłopakiem przebywa właśnie na egzotycznych wakacjach w Kenii, a na jej koncie na Instagramie pojawiają się coraz bardziej odważne zdjęcia. Trzeba przyznać, że sylwetka tancerki to żywa reklama zdrowego trybu życia. Jak myślicie, dołączy do grona fit blogerek? 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje