Reklama

Reklama

Gwyneth Paltrow „pobłogosławiła” związek Martina

„On nie mógłby być z kimś, kto nie jest cudownym człowiekiem” – tak o nowej dziewczynie, swojego byłego partnera wypowiedziała się Gwyneth Paltrow.

Wkrótce minie rok od czasu gdy Gwyneth Paltrow i Chris Martin ogłosili decyzję o separacji. Od tego czasu wokalista zespołu Coldplay zdążył już znaleźć sobie nową dziewczynę, którą jest Jennifer Lawrence. Jednak początki tej nowej relacji muzyka nie były łatwe.  Aktorka była ponoć zazdrosna o przyjacielskie stosunki, które nadal łączą Paltrow i Martina.

Ostatnie słowa Paltrow wskazują jednak na to, że Lawrence nie powinna czuć się zagrożona przez (wkrótce już byłą) żonę Martina. Gwyneth nie tylko nie przejawia chęci odzyskania swojego ex,  ale co więcej wydaje się lubić swoją "następczynię".  

Reklama

 - On nie mógłby być z kimś, kto nie jest cudownym człowiekiem - powiedziała gdy w jednym z programów radiowych prowadzący zapytał ją "Co by się stało, gdyby nie podobała jej się osoba, z którą randkuje Martin"? - Kto powiedział, że nie akceptuję jego związku? To nieprawda - dodała aktorka.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje