Reklama

Reklama

Gwyneth Paltrow pokazała zdjęcie bez makijażu

Gwyneth Paltrow słynie z zamiłowania do ekologii i zdrowego stylu życia. Aktorka na swojej stronie Goop.com zachęca wszystkich, by zmienili szkodliwe dla środowiska nawyki i wprowadzili zmiany w żywieniu czy pielęgnacji ciała.

45-letnia mama dwójki dzieci (córka Apple i syn Moses) stroni od operacji plastycznych oaz inwazyjnych zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. W rezultacie wygląda dużo lepiej od aktorek, które uległy modzie na poprawianie urody.

Gwyneth ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów zawodowych. W 1999 roku otrzymała Oscara za rolę w filmie "Zakochany Szekspir", w 2006 była zaś nominowana do Złotego Globu za "Dowód".

Prywatnie przez 13 lat była żoną Chrisa Martina z zespołu Coldplay. Para rozstała się w 2016 roku.

Aktorka jest związana z filmową serią Marvela o Avengersach. Obecnie powstaje kolejna część, w której Gwyneth wciela się po raz kolejny w Pepper Potts.

Reklama

Z tej okazji Paltrow podzieliła się z fanami zdjęciem, które wykonała w trakcie charakteryzacji. Makijaż i fryzura aktorki dopiero powstają, a mimo to jej twarz wygląda promiennie i bardzo młodo.

Fani ochoczo komentowali fotkę i nie szczędzili Gwyneth komplementów. "Jesteś wspaniała, perfekcyjna, piękna i słodka" czy "Przepiękna" - pisali.

Zgadzacie się z nimi? Czy waszym zdaniem aktorka wygląda na swój wiek?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gwyneth Paltrow

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy