Reklama

Reklama

Hailey Bieber w klapkach i skarpetkach. Ikona stylu?

Hailey Bieber za każdym razem zachwyca fanki swoimi stylizacjami, które są później chętnie przez nie kopiowane. Tym razem żona Justina Biebera zdecydowała się na luźny look, do którego dobrała skarpetki i klapki.

Hailey Bieber robi międzynarodową karierę w modelingu. Na swoim koncie ma współpracę m.in. z takimi markami jak Versace i Guess. Razem z mężem Justinem Bieberem wzbudza zainteresowanie na całym świecie. Modelka jest uznawana za jedną z najlepiej ubranych gwiazd. 

Hailey Bieber zdobyła rzeszę fanek, które inspirują się jej stylizacjami. Modelka zachwyca nie tylko w eleganckich kreacjach, ale także luźnych strojach i dresach.

Tym razem Hailey Bieber postawiła na czarną koszulkę, leginsy i skórzaną bomberkę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że założyła do tego długie, białe skarpetki i klapki. 

Reklama

Mimo że połączenie wygląda, jakby modelka się spieszyła i założyła przypadkowe ubrania, to z pewnością cały look został przemyślany. Czy w ten sposób Hailey Bieber wykreuje ten trend?

Czytaj więcej:

Kim Kardashian znowu cała na czarno. Zamierza zmienić wizerunek?

Jake Gyllenhaal o scenach łóżkowych z Jennifer Aniston

Agata Kulesza w skromnej kreacji na premierze "Wesela"

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hailey Bieber

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy