Halina Mlynkova o macierzyństwie. Dopiekła byłemu?

29 czerwca Halina Mlynkova została mamą małego Leo. O porodzie piosenkarka poinformowała za pomocą Instagrama. Co piosenkarka sądzi o macierzyństwie?

Halina Mlynkova po raz drugi została mamą
Halina Mlynkova po raz drugi została mamąKAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East NewsEast News

Halina Mlynkova po raz drugi została mamą. Na początku maja poinformowała, że spodziewa się dziecka. Jej partnerem jest Marcin Kindla. Dwa dni po porodzie opublikowała post, w którym informuje, że na świat przyszedł jej syn, Leo. Piosenkarka nie kryła szczęścia i radości.

Halina Mlynkova mogła liczyć na wsparcie fanów. W kolejnym poście podziękowała za życzenia i dobrą energię. Ponadto podzieliła się przemyśleniami dotyczącymi nowej sytuacji, w której się teraz znajduje. 

Leo ma 6 dni. Myślałam, że czas będzie się ciągnąć w nieskończoność, a tu się okazuje, że strasznie szybko leci. Łapiemy każdą chwilę, każdy grymas, przytulenie i reakcję na głos, głaskanie… tak bym mogła bez końca…

Ponadto piosenkarka postanowiła zaapelować do mężczyzn, by szanowali swoje kobiety. Zaznaczyła, że nie potrafiliby znieść porodu, a kobiety mają więcej siły, niż się im wydaje. 

A tak ode mnie… Każdy zdrowo myślący facet nigdy nie powinien być roszczeniowy ani przemocowy wobec swojej kobiety. W ŻYCIU!!! Nie dałby rady przejść przez to, przez co przechodzą kobiety przy narodzinach. Panowie. Kochajcie, dbajcie o swoje panie! Mają większą siłę, niż sobie możecie wyobrazić!

Czy Halina Mlynkova w ten sposób chciała dopiec byłemu partnerowi?

Lanberry: Uwielbiam tworzyć melodie, od których nie możemy się uwolnićNewseria Lifestyle
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas