Reklama

Reklama

Halle Berry relaksuje się nad basenem

W czasie epidemii przydomowy basen to prawdziwe dobrodziejstwo. Takim właśnie luksusem cieszy się m.in. Halle Berry. Aktorka zdjęciem z ogródka pochwaliła się na Instagramie.

Zgodnie z ograniczeniami wprowadzonymi na czas epidemii koronawirusa, mieszkańcy Los Angeles powinni powstrzymać się od wychodzenia z domu aż do 15 maja. W związku z tym wiele gwiazd musiało zrezygnować z wiosennych wyjść na plażę, czy egzotycznych wycieczek i ograniczyć relaks do przestrzeni własnego ogródka.  Chociaż "ogródek" w odniesieniu do wypełnionej egzotyczną zielenią, rozległej przestrzeni, jaką cieszy się większość celebrytów, wydaje się być dość skromnym określeniem.

Reklama

Zdjęciami z takiego właśnie ogrodu niedawno pochwaliła się Halle Berry. Na Instagramie widzimy jak aktorka, ubrana w różowy szlafrok, wyleguje się nad niewielkim basenem. Patrząc na jej figurę, aż trudno uwierzyć, że gwiazda ma 53 lata.

Halle czas epidemii spędza w towarzystwie dwójki swoich dzieci: 12-letniej Nahli i 7-letniego Maceo. Jak mówiła niedawno w jednym z wywiadów dzieci dobrze znoszą odosobnienie, a Nahla wręcz cieszy się z zaistniałej sytuacji. "Ma nadzieję, ze kwarantanna nigdy się nie skończy. Jest wielką domatorką, uwielbia zaszywać się w domu", cytuje aktorkę "Daily Mail". 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje