Reklama

Reklama

Hardkorowy Koksu chwali się córką

Urodzona w październiku ubiegłego roku Gaja od razu stała się oczkiem w głowie Roberta Burneiki, kulturysty i zawodnika MMA, znanego jako Hardkorowy Koksu.

A jako że tata chwalił się jej zdjęciami w mediach społecznościowych, to dziewczynka szybko podbiła też serca jego fanów. Teraz będzie miała ich jeszcze więcej, bo Burneika pokazał, że Gaja to naprawdę Hardkorowa Córka.

Reklama

Kulturysta i zawodnik MMA Robert Burneika zyskał popularność w 2011 roku dzięki serii filmów zachęcających do trenowania kulturystyki, które zamieszczał na YouTube. Od tego czasu odniósł wiele sportowych sukcesów. 

Nie szły one jednak w parze z powodzeniem w życiu prywatnym. W 2013 roku Hardkorowy Koksu rozwiódł się z żoną i wiódł życie singla. Zmieniło się to w 2018 roku za sprawą młodszej o 16 lat Kai Kędzierskiej, którą Burneika poznał oczywiście na siłowni.

W październiku 2019 parze urodziła się córka Gaja, która od razu podbiła nie tylko serce taty, ale również jego fanów w mediach społecznościowych. Burneika przedstawia ją bowiem jako "Hardkorową Córeczkę" i pokazuje zabawne filmiki oraz zdjęcia. 

Sportowiec dokumentuje każdy ważny moment w życiu swojego dziecka - od wyjazdu ze szpitala i pierwszego dnia w domu, przez wspólne drzemki, spacery i zakupy, po... treningi, bo Gaja towarzyszy tacie nawet na siłowni. 

Dowiedz się więcej na temat: Robert Burneika

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje