Reklama

Reklama

Heidi Klum bez makijażu

Heidi Klum jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych top modelek. Sukcesy na wybiegu i przed aparatem wykorzystała na tyle umiejętnie, że do dziś nie może się opędzić od kolejnych zawodowych propozycji.

Na początku lat 90. Heidi została dostrzeżona w Niemczech i rozpoczęła karierę w Nowym Jorku. Na swoim koncie ma m.in. pokazy dla Victoria’s Secret czy sesję do kalendarza Pirelli.

Modelka pracowała dla największych światowych marek (m.in. Chanel), a jej zdjęcia pojawiały się w prestiżowych czasopismach ("Vogue", "Elle", "Marie Claire").

Klum szybko zrozumiała, że modeling nie wyczerpuje jej możliwości. Zagrała w kilku filmach i serialach oraz stworzyła własny program telewizyjny ("Germany’s Next Topmodel by Hedi Klum").

Reklama

Do dziś jest gospodynią, szalenie popularnego, show dla aspirujących projektantów pt. "Project Runway". Projektuje buty, ubrania, bieliznę, perfumy i stroje kąpielowe.

Prywatnie jest matką czwórki dzieci: córki ze związku z Flavio Briatorem i dwóch synów oraz córki ze związku z Sealem.

Heidi chętnie bywa na imprezach branżowych i z uśmiechem pozuje na ściankach. Ostatnio wybrała się na ceremonię wręczenia Złotych Globów.

Na swoim Instagramie zamieściła filmik, pokazujący cały proces przygotowań do uroczystości. Klum pokazuje się na nim bez grama makijażu, a my możemy podglądać, jak ze zwykłej kobiety przemienia się w królową czerwonego dywanu.

Musimy przyznać, że 45-letnia dziś modelka, bardzo dobrze prezentuje się nie tylko w pełnym makijażu i pięknej kreacji, ale także w naturalnej odsłonie.

Zgadzacie się z nami?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Heidi Klum

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy