Reklama

Reklama

HeYeon Jung. Najpopularniejsza gwiazda "Squid Game" zachwyca na Instagramie

Odkąd tylko serial "Squid Game" pojawił się na Netflixie, bije rekordy popularności w serwisie, a liczba wyszukiwań fraz związanych z poszczególnymi odcinkami i występującymi w nich gwiazdami, robi wrażenie. Wśród osób, które wcieliły się w głównych bohaterów południowokoreańskiej produkcji szczególnym zainteresowaniem fanów cieszy się HeYeon Jung, odtwórczyni roli Kang Sae-byeok. Kim jest aktorka?

Serial "Squid Game" pojawił się na Netflixie 17 września  i, choć od tamtej pory minęły już prawie trzy tygodnie, wciąż nie znika z aktualnej listy najpopularniejszych produkcji na świecie. 

Pomimo tego, że momentami bywa naprawdę drastyczny, fani naprawdę go pokochali i zastanawiają się, czy południowokoreański hit doczeka się drugiej serii.

Squid Game. O czym jest serial?

"Squid Game" to historia 456 osób, które biorą udział w tajemniczej grze z powodu długów, w które wpadli w przeszłości, a których nie mogą spłacić, ponieważ nie mają odpowiednich środków finansowych. 

Reklama

Rywalizują o fortunę, jednak ceną za przegraną jest ich życie. 

Ludzie umierają w wyniku eliminacji każdego dnia podczas rywalizacji w "zabawach z dzieciństwa" albo też zabijają siebie nawzajem.

HeYeon Jung. Nie tylko aktorka "Squid Game"

"Squid Game" jest szansą na międzynarodową karierę dla wielu koreańskich aktorów, na czele z HeYeon Jung, która już teraz jest gwiazdą Internetu. 

Profil serialowej Kang Sae-byeok obserwuje na Instagramie już prawie 15 milionów użytkowników, a ta liczba wciąż rośnie. 

Choć hit Netflixa to aktorski debiut HeYeon Jung, która wcieliła się w tę rolę, jej nazwisko jest dobrze znane w show-biznesie. 

HoYeon Jung ma 27 lat i w przeszłości pojawiła się jako jedne z uczestniczek w koreańskiej wersji "Top Model", co przyniosło jej ogromną popularność w kraju i otworzyło drogę do kariery w branży. 

Pozowała dla topowych czasopism, takich jak m.in. "Vogue", a portal Models.com umieścił jej nazwisko w rankingu najlepszych 50. modelek.

Czytaj również:

Agata Kulesza w skromnej kreacji na premierze "Wesela" 

To z nim ma romans Dorota Szelągowska? 

Sezon na grzyby. To musisz wiedzieć!

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje