Reklama

Reklama

Historia związku Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego. Jak doszło do ich rozstania?

Ostatnio media obiegła informacja o rozstaniu Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego. Para tworzyła związek przez kilkanaście lat i doczekała się wspólnego syna. Nie ominęły ich kryzysy, jednak zawsze wychodzili z nich obronną ręką.

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński spędzili razem ostatnie 15 lat. Teraz jednak w mediach pojawiła się informacja o ich rozstaniu. Przekazała ją znajoma artystów w rozmowie z tygodnikiem "Dobry Tydzień".

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński - jak się poznali?

Para poznała się 16 lat temu przez wspólnych znajomych, kiedy Kopczyński miał jeszcze żonę. Z tamtego związku ma 18-letniego syna Maksymiliana. Markowska nie chciała wiązać się z żonatym mężczyzną, ten jednak wkrótce rozwiódł się.

Aktor i piosenkarka zaczęli się spotykać i zamieszkali razem. W 2008 roku na świat przyszedł ich syn Filip. Wkrótce potem para przeszła swój pierwszy kryzys, którego powodem miał być wybuchowy charakter mężczyzny.

Reklama

Rozstanie Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego

Związek Markowskiej i Kopczyńskiego przetrwał, jednak podczas kolejnych lat zdarzały się również gorsze chwile. Partnerzy zdecydowali się nawet na terapię dla par. W wywiadach nie kryli, że bywa między nimi źle, ale zawsze walczą o siebie.

Pierwsze doniesienia o kolejnym kryzysie w ich związku pojawiły się już w wakacje. Kopczyński pojechał na wczasy sam z dwoma synami. Po powrocie miał nie wrócić do wspólnego domu i rzucić się w wir pracy. Markowska z kolei także dużo pracuje. Obydwoje mają mocno przeżywać rozstanie.

Zobacz również: Niesamowita rola w "Wielkiej wodzie". Wiecie, czyja to córka?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Markowska | Jacek Kopczyński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy