Reklama

Hiszpańska księżniczka zakochała się w piłkarzu Barcelony!

Hiszpańskie media podały, że księżniczka Eleonora, księżna Asturii jest do szaleństwa zakochana w hiszpańskim piłkarzu i klubowym koledze Roberta Lewandowskiego, Gavim. 17-latka ma nawet zeszyt z jego zdjęciami!

Gavi, a właściwie Pablo Martín Páez Gavira to osiemnastoletni, hiszpański piłkarz występujący na pozycji pomocnika w klubie FC Barcelona oraz w reprezentacji Hiszpanii. Klubowy partner Roberta Lewandowskiego ma wielu fanów, w tym jedną, wyjątkową fankę. Zagraniczne media donoszą bowiem, że zakochała się w nim sama księżniczka Eleonora! 

Zobacz również: Anna Lewandowska w dzieciństwie żyła w biedzie. Ojciec zgotował jej ten los 

Reklama

Księżniczka Eleonora zakochała się w piłkarzu reprezentacji Hiszpanii. Król już go poznał!

Jako pierwsza informację tę podała hiszpańska gazeta "Diario AS". Wynika z niej, że 17-letnia księżniczka Eleonora jest do szaleństwa zakochana w młodym sportowcu - ma nawet zeszyt ze zdjęciami 18-latka! Para nie miała jeszcze okazji się poznać, ale wszystko wskazuje na to, że jest to bardzo możliwe - tata Eleonory, król Hiszpanii Filip VI przebywa obecnie w Dosze w Katarze i widział się już z młodym piłkarzem. 

Do spotkania króla i hiszpańskiego sportowca doszło po meczu Hiszpania : Kostaryka, który ci pierwsi wygrali z ogromną przewagę - 7:0. Filip VI zszedł do szatni i pogratulował piłkarzom, a nawet dostał od Gaviego podpisaną koszulkę. Dziennikarze zauważyli, że był to trykot w małym rozmiarze, przeznaczony prawdopodobnie właśnie dla Eleonory. 

Księżniczka Eleonora, księżna Asturii jest najstarszą córką Filipa VI i następczynią tronu Hiszpanii. Jeśli wstąpi na tron, będzie pierwszą królową panującą w Hiszpanii od czasów Izabeli II. 

Obecnie Eleonora uczęszcza do Atlantic School w Glamorgan w Walii i, choć skupia się głównie na nauce, to jak widać nieobce są już jej pierwsze porywy serca. 

Zobacz również:

Matka nieślubnej córki Rzeźniczaka miażdży piłkarza 

Tak mieszka Agnieszka Woźniak-Starak. Ogromny bujny ogród zachwyca!INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy