Reklama

Reklama

Ile kosztują kreacje księżnej Kate?

O ile księżna Diana była nazywana „królową ludzkich serc”, o tyle księżna Kate na razie została okrzyknięta „królową garderoby”. Kosztownej garderoby. Kreacje, w których pokazała się w czasie podroży po Australii i Nowej Zelandii kosztowały blisko 40 tys. funtów.

Kiedy już wszyscy napatrzyli się na żółtą suknię księżnej Kate (w której, według Williama, miała wyglądać jak banan), jej cieliste szpilki (w których miała chodzić już drugi sezon) i czerwony żakiet (który do złudzenia miał przypominać żakiet księżnej Diany) czas na podsumowania i  postawienie pytania: ile to wszystko kosztowało?

Reklama

Odpowiedź brzmi: blisko 40 tys. funtów czyli ponad 200 tys. złotych. Złożyły się na to m.in. czerwona sukienka za 1,5 tys. funtów (ok. 7600zł) od Catherine Walker, sandały od Stuarta Weitzmana kosztujące ok. 240 funtów (1200 zł), żakiet od Luisy Spagnoli wart ok. 470 funtów (2400 z) i różnorodne kreacje od Alexandra Mc Queena (których cena rzadko schodzi poniżej tysiąca funtów).

Księżna potrafi też oszczędzać. Najtańsza z jej kreacji została upolowana na wyprzedaży w Hobbs i kosztowała 35 funtów (ok. 180 zł).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje