Reklama

Ilona Janyst z "M jak miłość" ścięła włosy. Co za metamorfoza!

Ilona Janyst, gwiazda znana przede wszystkim z roli w serialu "M jak miłość", wyznała niedawno, że spodziewa się drugiego dziecka. Teraz aktorka postanowiła odważnie poeksperymentować z wyglądem. Fani są zachwyceni jej przemianą!

Ilona Janyst od 2017 roku jest odtwórczynią roli Anety w serialu "M jak miłość". Obecnie na pewien czas zniknęła z serialu ze względu na drugą ciążę. Ze swoim mężem, Pawłem Janystem, od 2019 są rodzicami. 

Fani śledzą aktorkę na Instagramie - Janyst chętnie dzieli się tam chwilami ze swojej codzienności. Tym razem aktorka postanowiła pochwalić się swoją metamorfozą, na którą niedawno się zdecydowała.

Ilona Janyst - nowa fryzura

Ilona Janyst postanowiła obciąć włosy i mocno zmienić stylizację fryzury. Jak ujawniła aktorka w komentarzach pod zdjęciem, sama wyszła z inicjatywą zmiany fryzury. "Miałam dwie, zupełnie różne inspiracje i mówię: Anetka, zrób coś z tym, podobają mi się obie, poproszę o combo i zrobiła!" - opowiedziała, odpowiadając na jedno z pytań. 

Janyst jest naprawdę zadowolona ze swojego nowego wyglądu - i nic dziwnego!

Reklama

- skomentowała gwiazda w opisie do zdjęcia.

Ilona Janyst obcięła włosy. Fani są zachwyceni!

Zmianę komplementują także fani oraz przyjaciele aktorki. Podkreślają w komentarzach, że jest stworzona do takiej krótkiej fryzury i wygląda w niej idealnie!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy