Reklama

Ilona z "Rolnik szuka żony" jest nie do poznania

Fani programu „Rolnik szuka żony” z niecierpliwością czekają na kolejną edycję (TVP pierwszy odcinek wyemituje 13 września). Tymczasem z uwagą śledzą, co słychać u ich ulubieńców z poprzednich sezonów.

Z pewnością należą do nich Adrian Berkowicz oraz Ilona Kurzeja z szóstej edycji misyjnego show. Między pasjonatem roślin i fotografii i małomówną blondynką nie zaiskrzyło od razu. Wiele wskazuje jednak na to, że winna była wyłącznie ciągła obecność kamer.

Adrian zaryzykował i podziękował pozostałym kandydatkom, by, jak się szybko okazało, stworzyć z Iloną szczęśliwy związek.

Para chętnie dzieli się migawkami ze swojego życia w mediach społecznościowych. Instagramowy profil Ilony śledzą w tym momencie aż 72,6 tys. użytkowników!

Reklama

Ostatnio uczestniczka "Rolnika..." pochwaliła się zdjęciem z ukochanym, które zostało zrobione podczas wesela. Uwagę internautów przykuł przede wszystkim nowy wizerunek Ilony.

Blondynka chyba po raz pierwszy pokazała się w tak upiętych włosach. Ilona na co dzień właściwie się nie maluje, dlatego efekt "wow" spotęgował też wyrazisty makijaż.

W komentarzach nie zabrakło oczywiście komplementów. "Kwitniecie kochani, a szczególnie Ilonka", "Piękna z was para", "Super się ogląda wasze szczęście" czy nawet "Jeju, nie poznałam Pani. Myślałam, że to M. Manowska" - pisali zachwyceni fani.

A wy co myślicie o stylizacji uczestniczki "Rolnika..."? Może wolicie ja w naturalnym wydaniu?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy