Iwona Węgrowska zniknęła z dnia na dzień. Jak żyje dziś?

O Iwonie Węgrowskiej swego czasu było w mediach głośno. Niekoniecznie z powodu jej muzyki - częściej chodziło o jej wokalne wpadki czy kontrowersyjne kreacje. Ostatnio o piosenkarce zrobiło się jednak nieco ciszej. Co u niej słychać?

Iwona Węgrowska zapowiedziała wydanie nowego singla
Iwona Węgrowska zapowiedziała wydanie nowego singlaAdam JankowskiEast News

Iwona Węgrowska. Kim jest?

Iwona Węgrowska to polska piosenkarka, autorka tekstów i celebrytka. W początkach swojej kariery była wokalistką w zespole Abracadabra. Od 2008 roku występuje solowo i nagrała dwa albumy. Hitem stała się piosenka nagrana z Piotrem Kupichą z zespołu Feel - "Pokonaj siebie".

W międzyczasie Węgrowska próbowała swoich sił w polskich eliminacjach do konkursu Eurowizji, jednak bez powodzenia. Występowała także w wielu programach telewizyjnych. W 2009 roku poparzyła struny głosowe i na osiem miesięcy straciła głos.

Jednak większą uwagę niż jej dokonania muzyczne przyciągały różnego rodzaju wpadki Węgrowskiej. Przede wszystkim szeroko komentowane są jej stroje, które bywają dość kontrowersyjne. Dodatkowo celebrytce zdarzało się ponoć śpiewać z playbacku.

Tak Iwona Węgrowska wyglądała w 2012 roku
Tak Iwona Węgrowska wyglądała w 2012 roku EngelbrechtAKPA

Iwona Węgrowska. Co robi?

Aktualnie Węgrowska jest aktywna głównie w mediach społecznościowych. Znane są również jej kontrowersyjne wypowiedzi dotyczące życia prywatnego oraz skandale obyczajowe. Wielokrotnie rozstawała się i schodziła ze swoim partnerem, z którym ma córkę Lilię.

Ostatnio piosenkarka pochwaliła się na Instagramie, że w marcu wydaje nowy singiel. Obecnie przebywa w Szczyrku, gdzie odpoczywa i zbiera siły do pracy. Na jednym ze zdjęć Węgrowska zapozowała nawet bez makijażu i wygląda na naprawdę zrelaksowaną i szczęśliwą.

„Ewa gotuje”: Placki brokułowe z sosem grzybowymPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}