Reklama

Reklama

Iza i Adam Małyszowie na premierze filmowej

Iza i Adam Małyszowie są małżeństwem od ponad 20 lat. Ostatnio zaprezentowali się publicznie w eleganckich stylizacjach.

Adama Małysza chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Polski skoczek jest jednym z najlepszych zawodników w historii tego sportu. Na koncie ma cztery medale olimpijskie, sześć medali mistrzostw świata i czterokrotne zwycięstwo w Pucharze Świata.

Reklama

Po sezonie 2010-11 pan Adam zakończył karierę skoczka i zajął się... rajdami samochodowymi. W tej dziedzinie również odniósł kilka sukcesów.

Od 2016 roku Małysz pełni funkcję dyrektora koordynatora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim. Często komentuje poczynania polskich skoczków i wspiera ich na każdym kroku.

Sam może liczyć za to na wsparcie ukochanej żony, która kibicowała mu na zawodach, a dziś chętnie towarzyszy sportowcowi podczas wyjazdów służbowych. Małżonkowie mają dorosłą córkę Karolinę, która jest już zaręczona.

Ostatnio państwo Małyszowie wybrali się na premierę filmu "(Nie)znajomi" i chętnie pozowali fotoreporterom. Pan Adam na tę okazję wybrał kraciastą marynarkę, fioletowy kardigan i wizytowe buty. Z kolei jego małżonka czerwony garnitur i szpilki w tym samym kolorze.

Zobaczcie, jak się prezentowali! Lubicie tę parę?


Dowiedz się więcej na temat: Adam Małysz | Iza Małysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje