Reklama

Izabela Janachowska nie może doczekać się Bożego Narodzenia!

Izabela Janachowska od wielu lat realizuje się na różnych płaszczyznach w show-biznesie. Tym razem okazuje się, że to właśnie ona będzie jedną z prowadzących Sylwestra Polsatu. Plany na sylwestrową noc już ma, ale co z Bożym Narodzeniem? Patrząc na zdjęcia, jakie publikuje, możemy tylko wyobrazić sobie, jak bardzo magiczne one będą!

Izabela Janachowska ma już plany na sylwestra!

Izabela Janachowska to ulubienica widzów, którzy lepiej poznali ją, gdy pojawiła się w roli trenerki w programie "Taniec z gwiazdami". 

 Piękna, niezwykle zdolna i zawsze uśmiechnięta Izabela skradła serca telewidzów. Z czasem okazało się, że prócz tego, że jest mistrzynią parkietu, posiada także inne talenty. 

Jej marzeniem było prowadzenie własnego programu i zajęcie się tematyką ślubną. Okazało się, że da się to połączyć i została gospodynią programów takich jak, "I nie opuszczę cię aż do ślubu" i "W czym do ślubu". Fani pokochali ją i w tym wydaniu. 

Doskonale sprawdziła się w roli prowadzącej show. Dlatego nie ma w tym nic dziwnego, że zaczęła również dostawać oferty prowadzenia największych imprez. W tym roku to Iza stanie na scenie Sylwestra Polsatu, by razem z największymi gwiazdami przywitać nowy, 2022 rok. 

"Do ostatniej chwili nie wiedziałam, czy to wypali. Jeszcze wczoraj byłam przekonana, że sylwestra spędzę na planie. Takie niespodzianki to jednak coś normalnego w branży telewizyjnej. Za sprawą tej ironii losu i tak jednak spędzę sylwestra w pracy, z czego strasznie się cieszę!" - powiedziała Izabela Janachowska w rozmowie z Pomponik.pl 

Boże Narodzenie 2021: co planuje Izabela Janachowska?

Plany sylwestrowe Izy są już jasne, ale co z Bożym Narodzeniem? Wygląda na to, że gwiazda nie może już doczekać się świąt. Z pewnością święta u Izabeli będą rodzinne i pełne ciepła. Spędzi je z ukochanym mężem, Krzysztofem i synkiem Christopherem Alexandrem. 

Obecnie gwiazda przebywa jednak jeszcze we Francji, gdzie realizuje jeden ze swoich projektów i pochwaliła się zdjęciem, do którego pozuje na tle olbrzymiej, cudownej choinki. 

Znana ze swojego wysublimowanego gustu Iza z pewnością postara się o to, by i w jej polskim domu dekoracje świąteczne zachwycały tuż przed Wigilią.W tamtym roku gwiazda zachwyciła świątecznymi zdjęciami swoich fanów. Pozowała do nich razem z synkiem w domowych pieleszach, chwaląc się uroczą choinką. Czy w tym roku będzie podobnie?

Wiele na to wskazuje! 

Reklama

***
Zobacz również: 

Izabela Janachowska też poprowadzi Sylwestra Polsatu! "Do ostatniej chwili nie wiedziałam, czy to wypali"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy