Reklama

Reklama

Izabela Janachowska szczerze o starszym mężu

Izabela Janachowska pięć lat temu poślubiła milionera! Teraz postanowiła zdradzić, jak wyglądały początki ich związku.

Janachowska jest tancerką - rozpoznawalność przyniosły jej występy w programie "Taniec z gwiazdami". Dziś zajmuje się natomiast organizacją wesel i doradztwem ślubnym. Na antenie TVN Style prowadzi programy poświęcone tej tematyce.

Sama od pięciu lat jest żoną Krzysztofa Jabłońskiego. Mąż jest od niej starszy o 27 lat i... bajecznie bogaty. W maju 2019 roku na świat przyszło pierwsze dziecko pary - syn Christopher Alexander.

Okazuje się jednak, że uczucie między panią Izą i panem Krzysztofem rodziło się bardzo powoli.

Reklama

- Na początku nie widziałam w nim materiału na swojego partnera. Gdy się poznaliśmy, nie zrobił na mnie najlepszego wrażenia. (śmiech) Sprawy nabrały tempa, gdy zdobył mój numer telefonu i zaczął mi wysyłać zabawne SMS-y - zdradziła tancerka w wywiadzie dla magazynu "Gala".

Janachowska odniosła się także do zarzutów, jakoby poślubiła starszego mężczyznę dla pieniędzy.

- Wiele osób będzie rozczarowanych, ale to nie jest historia w stylu "Kopciuszek poślubił księcia". Zanim poznałam Krzysztofa, też żyłam na dobrym poziomie, choć na pewno nie na aż takim. Pochodzę z rodziny, w której nigdy nie brakowało pieniędzy. Sama też dobrze zarabiałam - powiedziała w tej samej rozmowie.

Jesteście zaskoczeni?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy