Reklama

Reklama

Izabella Krzan zachwyca w bikini

Izabella Krzan jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i nie traci pogody ducha. Nawet w domu udaje jej się zachować dobry humor.

Piękna brunetka w 2016 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, co otworzyło jej drzwi do pracy w telewizji. Już rok później została prowadzącą magazynu lifestyle’owego "Lajk!", współpracowała także z "Pytaniem na śniadanie".

Od tego czasu Krzan jest związana z Telewizją Polską. Na jej antenie współprowadzi teleturniej "Koło fortuny" - najpierw u boku Rafała Brzozowskiego, a następnie Norbiego. Otrzymała także angaż do formatu "Czar par" i była gospodynią imprez sylwestrowych w Zakopanem.

Instagramowy profil Izabelli śledzi aż 168 tys. użytkowników. Ostatnio, z powodu pandemii koronawirusa, pojawiają się tam przede wszystkim zdjęcia zrobione w domu. Ale Krzan postanowiła zrobić wyjątek i wrócić wspomnieniami do przeszłości.

Reklama

W mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie z wakacji, do którego pozuje, brodząc w lazurowej wodzie. Miss ma na sobie modny strój kąpielowy, podkreślający jej zgrabną sylwetkę.

- Ale w wannie też jest fajnie - napisała żartobliwie pod fotką.

Fani nie szczędzili Izabelli komplementów. "Anioł nie kobieta, z taką kobietą chyba nawet dałbym się namówić na małżeństwo", "Afrodyta" czy "Idealna kobieta" - pisali.

Zgadzacie się z nimi?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Izabella Krzan | Izabella Krzan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy