Reklama

Jacht, na którym wypoczywali księżna Diana i Dodi Al-Fayed, jest do wynajęcia. Za krocie!

Za kolosalną cenę można wyczarterować odremontowany 63-metrowy jacht Bash, który kiedyś należał do egipskiego biznesmena i właściciela Harrodsa - Mohameda Al-Fayeda. Na tejże łodzi jego syn, Dodi, spędził lato z księżną Dianą, tuż przed tragicznym wypadkiem 31 sierpnia 1997 roku. To właśnie na niej paparazzi zrobili w Portofino zdjęcia księżnej, zaledwie sześć dni przed ich przedwczesną śmiercią.

Wyremontowany w chorwackiej stoczni Adria Docks po pożarze sprzed dwóch lat, Bash oferowany jest w nadchodzącym sezonie na Morzu Śródziemnym przez Yacht Charter Fleet.

Zobacz również: Kozidrak i Skrzynecka grały nóżkami na gali. Jedna lepiej, druga gorzej

Pływający luksus do wynajęcia

Jak informuje serwis Robb Report, luksusowa łódź może pomieścić do 12 gości w sześciu kabinach. Jedną z nich jest apartament na głównym pokładzie, wyposażony w garderobę, prywatny salon i biuro. Dodatkowymi atrakcjami na jachcie są salon kosmetyczny i gabinet masażu, nowoczesna siłownia oraz przestronny wspólny salon główny. Pokład wyposażony jest ponadto w jacuzzi na świeżym powietrzu.

Reklama

Zobacz również: Zaskakujące doniesienia z Wielkiej Brytanii. To cios dla księżnej Kate

Po tragicznej śmierci księżnej Diany i Dodiego Al-Fayeda, Mohamed Al-Fayed sprzedał jacht w 2014 roku anonimowemu nabywcy. Bash, który wcześniej nazywał się Jonikal, a następnie Sokar, został zwodowany w latach 80. ubiegłego wieku we Włoszech.

Można go teraz wyczarterować za 260 tys. euro (ok. 1,7 mln zł)... tygodniowo. 

Zobacz również: Agnieszka Kotońska zachwyca szczupłą sylwetką. "Figura marzenie"

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: księżna Diana | jacht | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy