Reklama

Reklama

Jak dziś wygląda Magda Schejbal? Tak zmieniła się gwiazda serialu „Kryminalni”

Magdalena Schejbal stała się rozpoznawalna dzięki roli podkomisarz Barbary Storosz, w którą wcielała się w serialu „Kryminalni”. Aktorka grała u boku Macieja Zakościelnego oraz Marka Włodarczyka. Obecnie znacznie rzadziej występuje w telewizji, jednak nadal jest aktywna zawodowo. Jak się zmieniła i co u niej słychać?

Magdalena Schejbal zaskarbiła sobie sympatię widzów dzięki roli w serialu "Kryminalni", który cieszył się ogromną popularnością w latach 2004-2008. Po zakończeniu emisji kariera aktorki znacznie się rozwinęła. Schejbal zagrała bowiem główną bohaterkę serialu "Szpilki na Giewoncie".  Za tę rolę aktorka otrzymała nominację do nagrody Telekamery 2011 w kategorii "najlepsza aktorka".

Magdalena Schejbal nadal jest aktywna zawodowo. Jednak po zakończeniu emisji "Szpilek na Giewoncie" jej kariera nieco zwolniła. Gwiazda "Kryminalnych" zagrała w "Na dobre i na złe", "Poskromieniu złośnicy" czy "Sexify". Obecnie jednak pokazuje się na ekranie znacznie rzadziej i występuje głównie w rolach epizodycznych.

Reklama

Prywatnie Magdalena Schejbal jest mamą dwójki dzieci - syna Ignacego, który jest owocem związku aktorki z Michałem Rogozińskim, oraz córki Anieli, której ojcem jest Sławomir Ziębą-Drzymalski. Aktorka kilka lat temu zrezygnowała z życia w stolicy. Obecnie wraz z partnerem mieszka w Zakopanem.

Magdalena Schejbal prowadziła biznes. Ta przygoda nie trwała długo

Z doniesień prasy wynika, że gwiazda serialu "Kryminalni" jakiś czas temu wspólnie z partnerem otworzyła restaurację. W lokalu można było dobrze zjeść, ale także posłuchać muzyki. Regularnie odbywały się tam bowiem koncerty oraz widowiska artystyczne.

Niestety "Dworzec", bo tak nazywała się restauracja Magdaleny Schejbal i Sławomira Drzymalskiego, nie przetrwał próby czasu. Przygoda aktorki z gastronomią nie trwała długo.

Tak zmieniła się aktorka. Jak obecnie wygląda Magdalena Schejbal?

Jak teraz wygląda aktorka znana z roli podkomisarz Barbary Storosz?  Od czasu emisji pierwszego odcinak serialu "Kryminalni" Magdalena Schejbal znacznie się zmieniła. Wówczas miała krótką fryzurę z grzywką. Włosy często zaczesywała na bok. Ze względu na rolę "chłopczycy"  unikała także mocnego makijażu.

Aktorka obecnie wygląda zupełnie inaczej. Niedawno zdecydowała się nieco przyciemnić kolor włosów. Już dawno zrezygnowała z grzywki. Często stawia na naturalne fale, które dodają jej uroku.

Magdalena Schejbal ma wyrazisty styl. Chętnie nosi sportowe ubrania, które podkręca nietypowymi dodatkami. Urodę podkreśla delikatnym makijażem.

***
Zobacz również:

Demi Rose wypoczywa na wakacjach. "Nie mogę oderwać wzroku!"

Renata Kim na Twitterze o sytuacji w "Newsweeku"

Doda prezentuje wyćwiczoną sylwetkę. Mówi o życiu osobistym

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Schejbal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy