Doda prezentuje wyćwiczoną sylwetkę. Mówi o życiu osobistym

Doda ma bardzo dobry kontakt z fanami. Jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych i chętnie dzieli się swoją codziennością. Wczoraj polska wokalistka opublikowała na Instagramie post, który wzbudził duże zainteresowanie internautów. Gwiazda nawiązała do swoich relacji z mężczyznami.

Wszystko wskazuje na to, że Doda pozbierała się po rozstaniu. Piosenkarka intensywnie pracuje
Wszystko wskazuje na to, że Doda pozbierała się po rozstaniu. Piosenkarka intensywnie pracujePawel WrzecionMWMedia

Doda ma za sobą trudny i wyczerpujący czas. Piosenkarka pełniła funkcję dyrektor kreatywnej podczas produkcji filmu "Dziewczyny z Dubaju". Film ostatecznie okazał się dużym sukcesem, jednak Dorota Rabczewska w trakcie pracy rozstała się z mężem, Emilem Stępniem.

Doda przepracowała trudną przeszłość? Podzieliła się wyznaniem

Niestety, rozstania nie można nazwać pokojowym. Doda w rozmowach z mediami przyznała, że rozwód odbił się na jej zdrowiu psychicznym. Zaznaczyła, że  jej związek  nie należał do najłatwiejszych. "Wstydziłam się, uważałam, że nikt nie uwierzy w to, przez jakie piekło przechodziłam. Nie sądziłam, że ktoś może mi pomóc. Myślałam, że sama sobie poradzę, ale nie, nie dawałam sobie rady" - wyznała.

Zdrowie mam jedno, serca mam jedno i po prostu nie mam siły. Pewne rzeczy mnie przerastają i staram się jak mogę, ale czasami to jest too much
tłumaczyła Doda, mówiąc o rozwodzie.

Od wspomnianych wydarzeń minął już prawie rok. Wszystko wskazuje na to, że Doda pozbierała się po rozstaniu. Piosenkarka intensywnie pracuje nad nowymi singlami. Podczas tegorocznego Polsat SuperHit Festiwalu świętowała swój jubileusz - jest na muzycznej scenie już od 20 lat!

Chociaż Doda ma za sobą dwa nieudane małżeństwa - pierwsze z piłkarzem, Radosławem Majdanem zakończyło się w 2008 roku - nadal wierzy w miłość. W rozmowach z mediami przyznaje, że marzy o prawdziwej, bezinteresownej miłości.

Wczoraj wokalistka opublikowała na Instagramie krótki film.  Widać na nim, jak biegnie po plaży. Uwagę internautów wzbudził opis. "Utknęłam gdzieś pomiędzy: nigdy już nie chce czuć się tak potwornie zraniona i chcę znowu poczuć miłość" - napisała Doda, nawiązując do swoich relacji z  mężczyznami.

Fani kibicują Dodzie. "W końcu prawdziwa miłość Cię znajdzie"

Pod postem w okamgnieniu pojawiło się wiele przychylnych komentarzy. Fani Dody życzyli jej szczęścia i siły. "Wiem, że będziesz jeszcze prawdziwie i bezwarunkowo kochana! Zasługujesz na to jak NIKT inny" - napisał jeden z obserwatorów.

Pamiętaj, że gdzieś tam na świecie jest Twoja druga połówka, która na Ciebie czeka!
Jestem przekonana, ze w końcu prawdziwa miłość Cię znajdzie i już zostanie na zawsze.
Głowa do góry. W końcu znajdziesz odpowiednią osobę. Ale pamiętaj, że nic na siłę. Jak masz się męczyć i cierpieć to lepiej być samemu
możemy przeczytać w komentarzach.

Internauci zwrócili także uwagę na wyćwiczoną sylwetkę Dody. "Polski odpowiednik Pameli Anderson" - zwrócił uwagę jeden z obserwatorów gwiazdy w  komentarzu. Dorota Rabczewska wiele pracy wkłada w to, jak wygląda. Regularnie ćwiczy i dba o dietę. Efekty wysiłków widać gołym okiem.

***
Zobacz również:

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas