Jak Joanna Krupa spędzi święta? W tym roku będzie inaczej

Ulubienica widzów programu "Top Model. Zostań modelką", Joanna Krupa, przyznała, że zbliżające się święta będą dla niej inne, niż dotychczas. W tym roku nie stawia na tradycję, ale na dbanie o zdrowie.

Jak Joanna Krupa spędzi Święta Bożego Narodzenia w tym roku?
Jak Joanna Krupa spędzi Święta Bożego Narodzenia w tym roku?East News

Przed nami kolejne Boże Narodzenie, które upływa pod znakiem pandemii koronawirusa. Wielu z nas decyduje się na spędzenie ich z dala od rodziny, aby nie narażać bliskich na zarażenie. Tak też jest w przypadku Joanny Krupy, która w tym roku spędzi święta inaczej.

"Nie będzie tradycji"

W rozmowie z "Pudelkiem" Joanna Krupa przyznała, że jej tegoroczne plany świąteczne są nieco inne, niż zazwyczaj.

Choć Joanna Krupa zazwyczaj przywiązywała sporą wagę do rodzinnych tradycji, a rodzinne uroczystości były dla niej niezwykle ważne, to w tym roku spędzi święta Bożego Narodzenia z mężem i córeczką.

Nie jest zachwycona wizją braku gwarnej, rodzinnej atmosfery, ale przyznaje, że korzyściami płynącymi z takiego rozwiązania może być przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo najbliższych.

W święta będzie tylko nasza trójka. Może wyjedziemy w góry, gdzie będzie śnieg. Nie robimy dużych planów, ten rok jest dość spontaniczny. Z jednej strony może być trochę smutno, bo nie będzie tradycji, ale może bycie tylko w trójkę też będzie zdrowe.

- powiedziała gwiazda.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas