Reklama

Reklama

Jak się odmłodzić w pięć minut

Naprawdę niewiele potrzeba, by odmłodzić się bez skalpela czy zastrzyków z botoksu! Zobacz, co robią gwiazdy, aby wyglądać piękniej i młodziej. I weź z nich przykład!

Nałóż róż


Problem: Z wiekiem cera traci zdrowy koloryt i staje się ziemista.
Rozwiązanie: Róż na policzkach sprawi, że zyskasz promienny i zdrowy wygląd. Odcień produktu dobierz do oczu i karnacji. Przy jasnych oczach i bladej cerze dobry będzie odcień brzoskwiniowy lub delikatny różowy. Jasna cera i brązowe oczy lubi tony koralowe. Oliwkowa cera i ciemne oczy będą dobrze wyglądać z malinowymi lub ostrymi różami.
Jak to zrobić: Róż należy nakładać na szczyty kości policzkowych, uśmiechając się przy tym szeroko.
Rezultat: Cera Umy Thurman (40) dzięki odrobinie różu na policzkach wygląda młodzieńczo. Bez niego jest blada, a rysy twarzy rozmywają się.

Pomaluj powieki


Problem: Zmęczenie często najbardziej ujawnia się w okolicach oczu.
Rozwiązanie: Wybierz jasne cienie, które nie zapewnią takiego dramatycznego efektu, jak np. ciemne smoky eyes. Za to dodadzą świeżości i "otworzą" oko.
Jak to zrobić: Najlepiej nałóż cień pędzelkiem na specjalną bazę. Im bardziej sucha jest twoja skóra, tym bardziej przydatna jest baza.
Rezultat: Natalie Portman (29) rozjaśniła powieki jasnym cieniem, dzięki czemu jej oczy wyglądają na większe. Ciemny ją postarzał.

Zastosuj podkład


Problem: Im twarz starsza, tym więcej na niej przebarwień i plamek pigmentacyjnych.
Rozwiązanie: Pamiętaj o użyciu idealnie kryjącego podkładu, a w razie potrzeby dodatkowo korektora. Dobieraj podkład do potrzeb swojej skóry. Przy starszej sięgaj po wersję anti-age.
Jak to zrobić: Nie przesadź z ilością nakładanego produktu, bo będzie się odkładał w zagłębieniach zmarszczek!
Rezultat: Sharon Stone (52) ma na skórze sporo przebarwień, ale z powodzeniem tuszuje je za pomocą podkładu.

Zmień kolor włosów


Problem: Bardzo ciemny kolor włosów przy jasnej karnacji często sprawia, że wyglądamy starzej.
Rozwiązanie: Dobrze dobrany odcień blondu działa odmładzająco. Zimne polecane są osobom o bardzo jasnej karnacji, a ciepłe do ciemniejszej lub opalonej skóry.
Jak to zrobić: Najbezpieczniej jest oddać się w ręce profesjonalisty w salonie fryzjerskim. Jeśli decydujesz się sama nakładać farbę, przestudiuj dokładnie instrukcję producenta.
Rezultat: Katherine Heigl (32) w jasnych włosach wygląda o wiele korzystniej i młodziej. Ciemne dodawały jej lat.

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy