Reklama

Reklama

Jak się zemścić na facecie

Uwaga! Te kobiety są słodkie jak miód, ale do czasu. Przedstawiamy ranking najpopularniejszych gwiazd, które za zdradę potrafią się odegrać w najbardziej wyrafinowany sposób.

1. Reese rozdawała ulotki: bezrobotne bożyszcze szuka pracy.

Reklama

Kryzys w małżeństwie Reese Witherspoon i Ryana Phillippe'a trwał już od dawna. Ryan źle znosił fakt, że Reese zrobiła karierę i zarabia dużo więcej od niego. Może chciał się dowartościować w ramionach kochanki?

Kiedy Reese dowiedziała się o zdradzie Ryana, postanowiła nie tylko zakończyć małżeństwo, ale i publicznie upokorzyć męża. Aktorka rozdała w Beverly Hills ulotki z numerem komórki Ryana i ogłoszeniem: "Bezrobotne bożyszcze nastolatek szuka pracy. Przyjmę każde zlecenie".

Telefon Ryana dzwonił bez przerwy. Proponowano mu sprzątanie nago albo wyprowadzanie psów. Reese nie czuła skruchy: "W końcu musi teraz poradzić sobie bez moich milionów", tłumaczyła. Sama wkrótce związała się z Jakiem Gyllenhallem. Biedny Ryan długo nie mógł ułożyć sobie życia.

2. Sienna zdradziła Jude'a z jego przyjacielem.

Sienna Miller i Jude Law już prawie stali razem przed ołtarzem, kiedy wyszło na jaw, że Jude ją zdradza. Sienna zemściła się na niewiernym podwójnie. "Kochanie, właśnie spuściłam w toalecie pierścionek, który podarowałeś mi na zaręczyny", oznajmiła mu przez telefon. A później szybko na planie filmu poderwała Daniela Craiga.

3. Kate wysyłała alergikowi świeże kwiaty.

Po czterech latach wspólnego życia Kate Bosworth dobrze znała słabości Orlando Blooma. Wykorzystała to złośliwie, kiedy rozstali się we wrześniu 2006 roku.

Wiedząc o jego alergii na pyłki kwiatowe, przysyłała mu codziennie do hotelu wielki bukiet kwiatów, doprowadzając go do kolejnych ataków kataru siennego. Po tym bukietowym natarciu aktorka powiedziała światu, co sądzi o swoim byłym. "Jest skąpy, chrapie i nosi okropne stringi", narzekała.

Kilka miesięcy później Kate miała nowego chłopaka, jednego z najbardziej rozchwytywanych brytyjskich modeli Jamesa Rousseau.

Dowiedz się więcej na temat: ulotki | aktorka | rzeczy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje