Reklama

Jak wygląda naturalny kolor włosów księżnej Kate?

Księżna Kate zawsze wygląda nienagannie. Podczas oficjalnych wystąpień uwagę mediów przykuwają nie tylko dopracowane stylizacje Middleton, ale również jej starannie ułożona fryzura. Żona księcia Williama nie lubi eksperymentować z uczesaniem. Od lat jest wierna temu samemu kolorowi włosów. W ciepłym brązie wygląda fenomenalnie. Czy to naturalny kolor włosów księżnej Kate? Sprawdziliśmy.

Kate Middleton oprócz tytułu księżnej Cambridge może pochwalić się jeszcze uprzywilejowaną pozycją jednej z najbardziej wpływowych influencerek na świecie. Przyszła królowa Wielkiej Brytanii ma doskonały gust. Wiele kobiet śledzi stylizacje żony księcia Williama, niektóre panie inspirują się również fryzurami Kate.

Księżna Cambridge ponad wszystko ceni wygodę. Chociaż często występuje w rozpuszczonych włosach, lubi też wiązać je w koński ogon lub upinać eleganckiego koka. Obecnie Middleton ma brązowe kosmyki, jako dziecko nie była jednak szatynką.

Reklama

Naturalny kolor włosów księżnej Kate: Była blondynką?

Kate Middleton chętnie chwali się zdjęciami z dzieciństwa. Gdy przyszła królowa była małą dziewczynką, jej włosy miały znacznie jaśniejszy odcień niż dziś i mieniły się na złoto. Kate jako dziecko była blondynką. Mała Charlotte jest bardzo podobna do mamy. Jej kosmyki również są jasne.

Z biegiem lat włosy Kate naturalnie ciemniały. Gdy księżna była nastolatką, po blondzie nie było już śladu. Na zdjęciach z późniejszego okresu Middleton ma bowiem jasnobrązowe włosy. To sprawia, że znacznie łatwiej ją rozpoznać.

Taką księżną Kate poznaliśmy. Jak bardzo się zmieniła?

Księżna Kate i książę Williama poznali się w 2001 roku podczas nauki na Uniwersytecie w St. Andrews. Przyszła księżna wybrała ten sam kierunek co książę - historię sztuki. Media szybko zaczęły plotkować o rzekomym romansie pary. Paparazzi nie odstępowali ich nawet na krok. Uporczywie dokumentowali, jak rozwija się relacja.

Gdy Kate zaczęła randkować z Williamem, miała brązowe włosy. Ich odcień był jednak znacznie ciemniejszy niż obecnie. Czy był to naturalny kolor włosów księżnej Kate? Tego niestety nie możemy stwierdzić. Middleton wyglądała jednak wówczas bardzo dziewczęco i niezwykle naturalnie.


***
Przeczytaj również: 

Księżna Kate świętuje 40. urodziny. Ma powody do radości!

Elżbieta II miała odstawić alkohol. Nie zrobiła tego!

Księżniczka Charlotte otrzyma nowy tytuł! Księżna Kate może być dumna z córki!

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy