Reklama

Reklama

Elżbieta II miała odstawić alkohol. Nie zrobiła tego!

Ponoć jeszcze niedawno brytyjska monarchini wypijała średnio cztery napoje alkoholowe dziennie. W październiku pojawiły się jednak doniesienia, że lekarze zalecili Elżbiecie II, by sięgała po trunki tylko od święta. Tymczasem królowa bynajmniej nie zrezygnowała zupełnie z alkoholu. Jej sommelier przyznaje, że 95-latka wciąż wypija kieliszek wina do obiadu.

O zwyczajach alkoholowych Elżbiety II wypowiedział się na łamach dziennika "Daily Mail" jej sommelier, Demetri Walters. Powiedział on, że mimo ostatnich problemów zdrowotnych, jakie miała, wciąż nie odmawia sobie kieliszka wina, który wypija do obiadu. 

"Ponieważ obecnie nie pije dużo wina, jest jeszcze bardziej wymagająca w kwestii tego, jakie wino skosztuje" - zdradza sommelier, który ma teraz więcej pracy przy selekcji win dla swojej chlebodawczyni.

Co warto podkreślić, Walters wspomina również o zdrowotnej przyczynie, która stoi za tym, że królowa musiała ograniczyć picie alkoholu. "To szkodzi jej stawom, więc nie może pić za dużo, kiedy wykonuje swoje królewskie zobowiązania" - stwierdza.

Reklama

Walters dba również o podniebienie księcia Karola.

- fachowiec zdradził ciekawostkę. 

Przeczytaj też:

Księżniczka Charlotte otrzyma nowy tytuł! Księżna Kate może być dumna z córki!

Królowa straciła władzę na Barbadosie. Gdzie dziś wciąż panuje?

Ciężarna Joanna Opozda ma problemy zdrowotne! Niepokojące wieści z domu Królikowskich!

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL/ PAP Life
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Elżbieta II

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy