Reklama

Reklama

Jak wygląda pasierb Magdy Gessler?

W przestrzeni publicznej doskonale znanymi wszystkim dziećmi Magdy Gessler są Lara i Tadeusz. Jednak mało kto wie, że najbardziej znana restauratorka w Polsce ma jeszcze pasierba.

Magda Gessler ma dwójkę dzieci: 38-letniego Tadeusza Müllera z małżeństwa z Volkhartem Müllerem oraz 32-letnią Larę Gessler z małżeństwa z Piotrem Gesllerem. Zanim jednak gwiazda poznała ojców swoich dzieci, była zakochana w Waldemarze Kozierawskim.

Poznała go ponad czterdzieści lat temu, jednak codzienność na jakiś czas odroczyła ich uczucie, które wówczas było wielkie. Magda Gessler musiała wówczas wrócić na studia do Hiszpanii, a Waldemar wyjechał do Kanady.

Mimo tego, po dwudziestu latach mężczyzna wybrał się do jednej z restauracji Magdy i powiedział jej: "Już nie uciekniesz mi drugi raz", jak wyznała restauratorka.

Para wróciła do siebie po latach i mimo dzielących ich kilometrów oraz ogromnego skupienia na pracy łączy ich wielkie uczucie. Waldemar bowiem mieszka w Toronto i jest lekarzem medycyny estetycznej i rodzinnej.

Pasierb Magdy Gessler

Reklama

Obydwoje, gdy zeszli się po latach, mieli już dzieci z poprzednich małżeństw. Choć o pasierbie Magdy Gessler nie wiadomo wiele, ostatnio pojawił się na zdjęciu na Instagramie swojego ojca. 

Wiedzieliście, że najbardziej znana i uwielbiana przez wszystkich polska restauratorka ma pasierba? Co ciekawe, niektórzy wskazują, że ich zdaniem syn Waldemara jest podobny do swojej macochy!

Czytaj również: 


Krzysztof Krawczyk Junior wściekły na wdowę! 

Stella del Carmen. Piękna córka Antonio Banderasa 

Odwiedził każdy kraj na świecie. I to w tym wieku!


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy