Reklama

Reklama

Jan i Maria z "Rolnika..." spotkali się po finale!

Piąta edycja misyjnego show „Rolnik szuka żony” właśnie dobiegła końca. W pierwszą niedzielę grudnia widzowie obejrzeli odcinek finałowy.

Choć wszyscy czekali na kłótnie Pauliny i Łukasza (odrzucona dziewczyna ujawniła, że rolnik kontaktował się z nią między nagraniami i robił jej złudną nadzieję), największym zaskoczeniem okazało się zachowanie najstarszego uczestnika - Jana.

Nie od dziś wiadomo, że to właśnie rolnicy po pięćdziesiątce mają zawsze problem ze znalezieniem przyszłej żony. Do tej pory tylko Mikołaj Korol ułożył sobie życie. Na ślubnym kobiercu stanął nie z uczestniczką programu, a swoją (32 lata młodszą) sąsiadką.

Przez chwilę wydawało się, że w przypadku Jana będzie inaczej. Mężczyzna miło spędzał czas z Małgorzatą i wypowiadał się o niej w samych superlatywach.

Reklama

Niestety, podczas finału powiedział, że jego faworytką od początku była Maria i poprosił ją o numer telefonu. Kobieta spełniła prośbę rolnika...

Okazuje się, że para faktycznie się spotkała! Maria i Jan zobaczyli się na nagraniach odcinka świątecznego. "Malowaliśmy bombki i było całkiem przyjemnie, Małgonia nie została zaproszona" - skomentował sytuację rolnik.

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy