Reklama

Reklama

Jan Lubomirski-Lanckoroński bierze ślub!

40-letni książę Jan Lubomirski-Lanckoroński przez 12 lat był mężem Dominiki Kulczyk. Para doczekała się dwójki dzieci. Niestety, w 2013 roku małżonkowie zdecydowali się na rozwód.

Jednak arystokrata nie musiał długo czekać na kolejną miłość. Pocieszenie znalazł w ramionach dalekiej krewnej - 37-letniej Heleny Mańkowskiej.

Jan jest wujem Heleny piątego stopnia. "Wywodzimy się z tego samego pnia drzewa genealogicznego, mieliśmy wspólny herb. Małżeństwa w naszych rodzinach zdarzały się często." - przyznaje.

Uroczystość zaślubin planują także i oni. Jak zdradzili, ślub odbędzie się w wakacje przyszłego roku. Na wesele goście zostaną zaproszeni do Szczawnicy - miasta panny młodej. Jej pradziadek był wielkim inwestorem tamtejszego uzdrowiska. Do dziś wiele budynków, hoteli oraz innych obiektów w mieście należy do Mańkowskich.

Reklama

Ślub będzie miał natomiast miejsce w pałacu w Nawojowie, który niegdyś należał do Lubomirskich, dziś natomiast jest własnością Mańkowskich. "Wszędzie jest nasz wspólny herb Szreniawa" - przyznał książę.

Para udzieliła ostatnio wywiadu dla tygodnika "Wprost". To tam uchylili rąbka tajemnicy w sprawie ślubu. Helena dodała także, że bardzo zżyła się z dziećmi Jana z poprzedniego małżeństwa, ale zamierza postarać się o własnego potomka.

Cóż, zakochanym gratulujemy zaręczyn i życzymy dużo szczęścia!Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje