Reklama

Jarek Jakimowicz pozuje na ściance z małżonką

Jarosław Jakimowicz dla wielu wciąż jest jednym z symboli lat 90. Wszystko przez jego rolę w filmie „Młode wilki” Jarosława Żamojdy z 1995 roku.

Jakimowicz wcielił się tam w "Cichego" - młodego przemytnika o gołębim sercu. Partnerowali mu m.in. Piotr Szwedes, Paweł Deląg, Zbigniew Suszyński i Dariusz Kordek.

Po "Młodych wilkach" jego kariera na chwilę nabrała rozpędu. Zagrał m.in. w "Sponie", "Poranku kojota", "Job, czyli ostatnia szara komórka" czy "Wyjeździe integracyjnym".

Niestety, prawdopodobnie dał się we znaki brak wykształcenia aktorskiego, i Jakimowicz przestał w pewnym momencie otrzymywać propozycje.

W 1998 roku, po dwóch miesiącach znajomości, poślubił malarkę Joannę Sarapatę. W 2000 roku urodził się ich syn Jovan, a 10 lat później para wzięła rozwód. Jarosław ma jeszcze jednego syna - Jeremiasza, do którego na początku się nie przyznawał. Wszystko zmieniła choroba dziecka. Wtedy to aktor zgłosił się na dawcę do przeszczepu wątroby.

Reklama

W 2016 roku Jakimowicz po raz drugi stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest Katarzyna, którą poznał na siłowni.

Para bardzo rzadko pokazuje się razem, jednak ostatnio zrobili wyjątek. Wybrali się bowiem na premierę spektaklu "Chcesz się bawić? Zadzwoń!".

Pani Katarzyna zaprezentowała się w czarnej, prostej sukience z paskiem, a jej mąż wybrał jeansy i marynarkę w kratę. 

Naszym zdaniem prezentowali się naprawdę świetnie! Zgadzacie się?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Jakimowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama