Reklama

Reklama

Jennifer Aniston przerwała milczenie po latach! Serce pęka!

Jennifer Aniston stara się prowadzić spokojne życie poza planem filmowym i nie wzbudzać sensacji swoją osobą. Wystarczająco głośno było o niej, gdy Brad Pitt porzucił ją po pięciu latach małżeństwa dla Angeliny Jolie. Potem latami media rozwodziły się nad tym, dlaczego aktorka nie doczekała się dzieci. Dziś to ona przerwała milczenie na ten temat.

Jennifer Aniston o swojej bezdzietności

Chociaż Jennifer Aniston odkąd pojawiła się w show-biznesie, a jej kariera ruszyła z kopyta, gdy dostała rolę Rachel Green w serialu "Przyjaciele", fani chcieli znać każdy szczegół jej życia. 

Jednak ku ich rozczarowaniu Aniston bardzo chroniła i wciąż chroni swoje życie prywatne. Stara się nie wywoływać skandali i nie udziela zbyt wielu wywiadów. 

 Jednak i tak nie uchroniło ją to przed ogromnym zainteresowaniem ze strony mediów, gdy po pięciu latach małżeństwa, Brad Pitt zostawił ją dla Angeliny Jolie. Prasa rozpisywała się o tym burzliwym rozstaniu miesiącami, jeżeli nie latami. 

Nie przerwało tego nawet kolejne małżeństwo Jennifer w 2015 roku z Justinem Theroux'em. Przez wszystkie te lata media również snuły przeróżne domysły na temat tego, dlaczego Aniston nie doczekała się do tej pory dzieci. 

Okazuje się, że słowa te zawsze krzywdziły aktorkę, która dopiero teraz postanowiła przełamać ten temat tabu i opowiedziała o swojej bezdzietności. 

Jennifer Aniston przerwała milczenie po wielu latach

"Kiedyś brałam te plotki do siebie. Zwłaszcza założenie "wybrała karierę, a nie dzieci" - Powiedziała Jennifer Aniston w wywiadzie z "The Hollywood Reporter".

W końcu wyznała, że powodem jej bezdzietności są problemy zdrowotne, a to niezwykle trudny i osobisty temat: 

"Nikt nie ma pojęcia, dlaczego nie mam dzieci! Nikt nie ma pojęcia, co się ze mną dzieje medycznie, dlaczego nie mogę. Nikt nawet nie wie, czy tak naprawdę mogę mieć dzieci. Te plotki są strasznie bolesne i paskudne" - podsumowała aktorka swoją wypowiedź.

Reklama

52-letnia aktorka pogodziła się z tym, jak wygląda jej życie i większość spraw prywatnych zachowuje jednak dla siebie. Trzeba przyznać, że takie wyznanie jest dla niej przełomowe i może w końcu utnie wszelkie, okrutne spekulacje na temat tego, dlaczego nie zdecydowała się nigdy na posiadanie dzieci. 

***
Zobacz również: 

Maria Dębska chce unieważnić ślub kościelny z Bosakiem!? "Podjęła już decyzję"

Julia Kamińska rozstała się z partnerem po 12 latach! Znany jest powód

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy