Reklama

Reklama

Jennifer Lawrence marzy o małżeństwie

Amerykańska aktorka, która rok temu zakończyła swój związek z Chrisem Martinem, w rozmowie z dziennikarzami magazynu „Vogue” wyznała, że marzy o małżeństwie i posiadaniu dzieci.

Jennifer Lawrence dotychczas nie miała szczęścia w miłości. Jednak mimo nieudanych związków, nadal wierzy, że kiedyś znajdzie swoją "drugą połówkę" i ułoży sobie  z nią życie.

 - Nie mogę się już doczekać, kiedy zostanę mężatką. Czuję, że gdybym znalazła właściwego mężczyznę, z którym chciałabym spędzić resztę mojego życia i którego chciałabym uczynić ojcem moich dzieci, nie wahałabym się ani chwili. Jednak równocześnie nie mam obsesji na tym punkcie - powiedziała Lawrence.

Reklama

W wywiadzie odniosła się również do ubiegłorocznego skandalu, związanego z opublikowaniem w internecie jej nagich zdjęć.

 - O całej sprawie dowiedziałam się, kiedy odwiedziła mnie moja mama. Przyszła, bo chciała pokazać mi swojego nowego szczeniaka - opowiadała Lawrence. - Siedziałam na kanapie płacząc, a on wskoczył mi na kolana. Tuliłam go i płakałam godzinami.

Jednak, jak przyznaje Lawrence, dzisiaj rzadko wraca myślami do afery.  - Nie prowokuję rozmów na ten temat i nie uważam, żeby cała ta sprawa wywarła jakiś poważny wpływ na moje życie.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy