Reklama

Jennifer Lopez ukrywa w mieszkaniu tajemniczego mężczyznę?!

Wokalistka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym pozuje ubrana w sportowy strój. Zainteresowanie fanów wzbudziła jednak nie gwiazda, ale to, co dzieje się za nią.

Jennifer Lopez to jedna z tych gwiazd, w przypadku których czas wydaje się stać w miejscu. Mimo, że przekroczyła już 50-tkę nadal jest w świetnej formie: trenuje, na jej twarzy nie ma śladu zmarszczek, a figury mogłaby pozazdrościć jej niejedna 20-latka.

Nic więc dziwnego, że Lopez regularnie publikuje na Instagramie zdjęcia, na których chwali się umięśnionym ciałem i zgrabną sylwetką. Niedawno zaprezentowała kolejne selfie, tym razem w sportowym biustonoszu i legginsach.

Uwagę fanów przyciągnął jednak nie pierwszy plan, ale pewien szczegół w tle. Za plecami Lopez internauci dostrzegli bowiem... zakrytą maseczką twarz mężczyzny.

Reklama

"Dlaczego tam jest jakiś mężczyzna?!", "Czy ktoś oprócz mnie, widzi tego mężczyznę w masce?!", "Ten facet za tobą wygląda przerażająco", "Kto to jest?!" pisali w komentarzach.

Rzeczywiście, postać w tle, wygląda dość niepokojąco. I choć J.Lo. nie zareagowała na pytania internautów, odpowiedź na nie jest całkiem prosta: mężczyzną w maseczce jest zapewne trener lub znajomy piosenkarki, który tego dnia towarzyszył jej przy ćwiczeniach. 
#POMAGAMINTERIA

Fundacja Centaurus - największy w Europie azyl dla koni walczy o przetrwanie swoje oraz podopiecznych. Z powodu epidemii COVID z dotacji wycofują się kolejne upadające firmy i tracący pracę darczyńcy. Na to wszystko nakłada się susza, która spowodowała dwukrotny wzrost cen siana. Sytuacja jeszcze nigdy nie była tak dramatyczna. Organizacja walczy o swoje być albo nie być. Pomóż i ocal setki zwierząt od śmierci! Sprawdź szczegóły >>>

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama